ročenka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co Roztokům přinesl rok 2015 a co můžeme čekat v roce 2016

Rok 2015 skončil. Přinesl nám věci dobré i horší. Z celospolečenského pohledu byl předchozí rok především ve znamení uprchlické krize.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jak šel čas v roce 2014

29. 1.

Zastupitelstvo města rozhodlo o pořízení změny územního plánu v lokalitě Panenská II s cílem upřesnit vymezení veřejně prospěšných staveb, nezbytných komunikačních propojení a rozsah veřejné zeleně v tomto území

5. 2.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co Roztokám přinesl rok 2014

Předchozí rok skončil. Přinesl nám věci dobré i horší. Pro mě osobně to byl rok, který mi přinesl spousty báječných změn v osobním životě, mnoho zážitků, pracovního nasazení i životních zkušeností. Pro naše město to byl bezpochyby také velmi zajímavý rok.

Nová škola

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co přinesl rok 2011

Minulý rok byl v mnohém zvláštní. Evropou se začala šířit ekonomická krize, která dříve či později dorazí i do malé otevřené ekonomiky České republiky. Naše celostátní vláda je sice zmítána jednou personální krizí za druhou, ale na druhou stranu prosazuje na české poměry nebývale odvážné reformy, které jsou pro budoucnost naší společnosti víc než potřebné.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah