skauti

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Přijďte na šestý... ne, už osmý skautský ples v Roztokách

V sobotu 28. 1. 2017 od 19.00 v žalovské škole

Skautský ples sice připravují skauti, ale ne jen pro skauty. Opět srdečně zveme všechny příznivce dobré zábavy, bývalé i současné členy roztockého skautského střediska, jejich rodiče, příbuzné a známé. A co pro vás letos chystáme? Předně se stěhujeme ze sokolovny do žalovské základní školy. Těšit se tedy můžete na nové prostory včetně nového uspořádání a originální výzdoby.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Skauti v kůži mayských válečníků

Mnozí věřili, že v roce 2012 přijde apokalypsa. Skauti z Roztok ale rozluštili tajemství mayského kalendáře a zjistili, že místo konce světa nadejde éra opětovného vzestupu mayské civilizace.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

I letos skauti protančili troje pohorky

Minulý měsíc se v roztocké sokolovně konal 2. skautský ples. Účast byla hojná a poslední návštěvníci odcházeli domů až v pozdních nočních hodinách. A co letos přispělo k tak úžasné plesové atmosféře?

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Už je to tady: Skautský ples v Roztokách

V loňském roce jsme my, roztočtí skauti a skautky, pořádali u příležitosti 100. výročí založení naší organizace 1. skautský ples v Roztokách.

Naším přáním bylo a je, aby se skautský ples stal tradiční kulturní událostí ve městě. Na to ale sami nestačíme.

A jak nám můžete pomoct právě vy? Jednoduše. Přijďte na 2. skautský ples a bavte se.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztockým skautkám už neteče do bot

V únoru letošního roku se konal 1. skautský ples. A protože jeho výtěžek byl určen na opravu střechy dívčího srubu, mohli jsme se díky všem účastníkům plesu na začátku října sejít v naší skautské osadě v Máchově ulici a dát střeše úplně nový kabát. Doufejme, že jí pěkných pár let vydrží. Děkujeme všem, kteří na letošní ples přišli, bavili se, jedli, pili, a tím rekonstrukci umožnili. Také bychom vás při této příležitosti rádi pozvali na 2. skautský ples, který se bude konat v únoru 2013. Za roztocké skauty a skautky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Skautský ples v Roztokách - první, ale určitě ne poslední

Víte, jak dlouho trvá přeměna tělocvičny na taneční sál? Ne? My to také až donedávna nevěděli. Uspořádat ples, jak jsme zjistili, opravdu není jednoduché a každému, kdo se na přípravách podílel, patří veliký dík. Dovolte nám nyní shrnout, co všechno se ten večer v roztocké sokolovně událo.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

ScoutDance aneb když Roztoky tančí

Čeští skauti od loňského září oslavují své velké výročí. Uplynulo již sto let od doby, kdy Antonín Benjamin Svojsík přinesl myšlenku skautingu do českých zemí. Uplynulé skautské století, jeho radostné i tragické události, představili veřejnosti roztočtí skauti během jednodenní akce v září. Na to bychom rádi navázali a pozvali vás na 1. skautský ples, který se bude konat v sobotu 4. února od 19.00 hodin v sokolovně na Tyršově náměstí v Roztokách.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah