ples

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Přijďte na šestý... ne, už osmý skautský ples v Roztokách

V sobotu 28. 1. 2017 od 19.00 v žalovské škole

Skautský ples sice připravují skauti, ale ne jen pro skauty. Opět srdečně zveme všechny příznivce dobré zábavy, bývalé i současné členy roztockého skautského střediska, jejich rodiče, příbuzné a známé. A co pro vás letos chystáme? Předně se stěhujeme ze sokolovny do žalovské základní školy. Těšit se tedy můžete na nové prostory včetně nového uspořádání a originální výzdoby.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Skauti znovu roztančí sokolovnu

V sobotu 13. února 2016 se v sokolovně na Tyršově náměstí koná skautský ples, který nadcházejícím ročníkem oslaví své 5. narozeniny. Již popáté připravují roztočtí skauti a skautky nezapomenutelný večer pro dospělé i pro děti.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Skautský ples si užili děti i dospělí

Čtvrtý ročník roztockého Skautského plesu přinesl hned několik novinek. Kapela All Right Band roztancovala celou sokolovnu a zájemci o historické tance si mohli vychutnat lekci Balfolku. O žhavé půlnoční překvapení se postarala žonglérská skupina MixTrix se svojí ohňovou show. Celým večerem provázela nová moderátorská dvojice, která se svého úkolu zhostila bravurně. Inovovali jsme i nabídku občerstvení. Hosté si mohli vychutnat nové nápoje a okusit plesový guláš. 

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Skautský ples je ten pravý pro celou rodinu

Ples roztockých skautů se stal tradičním místem pro setkávání příznivců pohodové zábavy. Jeho příští ročník se koná v sobotu 24. ledna 2015 v sokolovně na Tyršově náměstí a zve k návštěvě širokou veřejnost. Skautský ples totiž nepřipravují skauti jen pro sebe, ale hlavně pro vás. Milovníkům tance a kvalitní hudby zahraje kapela All Right Band. Hudební produkce bude oproti předchozím ročníkům prodloužena. Na baru nabídneme bohatý výběr jídla a pití včetně nealkoholických nápojů. Kromě běžného občerstvení bude možné zakoupit i teplé pokrmy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ples ve stanu? Jedině skautský!

Pokud nevěříte, že tančit se dá i ve stanu, pak jste nebyli na skautském plese. Ten se letos konal již potřetí a i tentokrát se interiér sokolovny změnil k nepoznání. Skrz bar s názvem Noční hlídka vcházeli hosté do obřího stanu, který dokázal bez problémů pojmout všechny stoly, taneční parket i kapelu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Když skauti tančí

Plesová sezona je v plném proudu. Přišel čas vytáhnout ze skříně sváteční boty a rozpomenout se na základní kroky a figury. Plesů je sice celá řada, ale málokterý vám nabídne takovou atmosféru jako ten skautský.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

I letos skauti protančili troje pohorky

Minulý měsíc se v roztocké sokolovně konal 2. skautský ples. Účast byla hojná a poslední návštěvníci odcházeli domů až v pozdních nočních hodinách. A co letos přispělo k tak úžasné plesové atmosféře?

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Už je to tady: Skautský ples v Roztokách

V loňském roce jsme my, roztočtí skauti a skautky, pořádali u příležitosti 100. výročí založení naší organizace 1. skautský ples v Roztokách.

Naším přáním bylo a je, aby se skautský ples stal tradiční kulturní událostí ve městě. Na to ale sami nestačíme.

A jak nám můžete pomoct právě vy? Jednoduše. Přijďte na 2. skautský ples a bavte se.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztockým skautkám už neteče do bot

V únoru letošního roku se konal 1. skautský ples. A protože jeho výtěžek byl určen na opravu střechy dívčího srubu, mohli jsme se díky všem účastníkům plesu na začátku října sejít v naší skautské osadě v Máchově ulici a dát střeše úplně nový kabát. Doufejme, že jí pěkných pár let vydrží. Děkujeme všem, kteří na letošní ples přišli, bavili se, jedli, pili, a tím rekonstrukci umožnili. Také bychom vás při této příležitosti rádi pozvali na 2. skautský ples, který se bude konat v únoru 2013. Za roztocké skauty a skautky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Skautský ples v Roztokách - první, ale určitě ne poslední

Víte, jak dlouho trvá přeměna tělocvičny na taneční sál? Ne? My to také až donedávna nevěděli. Uspořádat ples, jak jsme zjistili, opravdu není jednoduché a každému, kdo se na přípravách podílel, patří veliký dík. Dovolte nám nyní shrnout, co všechno se ten večer v roztocké sokolovně událo.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah