cenzura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Tak se nám zase něco „nevešlo“

Zejména díky několik let starému a dosud platnému špatnému rozhodnutí, že letní dvojčíslo má mít rozsah jen jednoho čísla. Ale nejen z důvodu nedostatku místa. Podle mého názoru nadstandardně vtipný článek pana Horyny, který si dělá legraci téměř ze všech v Roztokách známých osobností, do čísla nebyl zařazen po hlasování redakční rady. Nezavřeli mu ale redakční radní dveře úplně. Článek by mohl být někdy v budoucnosti otištěn, pokud by se jeho autor "neschovával za názor někoho jiného", ale napsal názor svůj.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Cenzura v Odrazu? Spíš jen hloupost...

Do minulého čísla Odrazu jsem poslal text, ve kterém jsem se pokusil za pomoci ironie a nadsázky na případu školného, které si nechal proplatit starosta Jakob, rekonstruovat myšlenkové pochody guru místního neoliberalismu pana Šalamona. Místo zveřejnění jsem se dočkal dopisu od p. Tajčmana, že můj článek porušuje ústavou dané právo (pana Šalamona) na svobodu projevu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Drzé čelo je více než poplužní dvůr

...říká jedno staré české přísloví. Toto rčení by si mohla zvolit za volební slogan naše paní starostka Vavřínová, která si s věcnou korektností svého jednání a vyjadřování opravdu neláme hlavu.

Syndikovat obsah