jízdní řád

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Doprava v roce 2016

Jako každý rok jsme pro vás připravili nové autobusové a vlakové jízdní řády. Zas tak nové nejsou. Autobus 350 z Tyršova nám. na Dejvickou jede v 5:44 místo v 5:45 a večerní spoj v 21:35 z Dejvické už není garantovaně nízkopodlažní. Na železnici jen minutové drobné posuny, jeden pár vlaků bude veden novou místo staré soupravy. Změna trasy a jízdního řádu linky 359 ke 13. prosinci 2015 nebude. Zřejmě někdy v prvním pololetí roku 2016.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nepotěšily

Nové jízdní řády autobusů platné od 7. 4. 2015. Tedy rozhodně ne ty z nás, kdo do Roztok přijedou v sobotu či v neděli vlakem a chtějí se dostat od nádraží do horních Roztok. Na zastávce u nádraží v Roztokách nové jízdní řády autobusů od tohoto data o víkendu na vlaky nenavazují. Pokud na něco vůbec jakž takž navazují, pak na jízdní řád linky S41, který platil do 2. 3. 2015. Ten sice jednou zase zřejmě platit bude, nicméně do té doby bude návazný autobus o víkendu od nádraží odjíždět nahoru až 15 minut po příjezdu vlaku.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Slovo starosty

Vážení spoluobčané,

v tomto vydání Odrazu se věnujeme významnému výročí konce druhé světové války. Byla to jedna z nejvýznamnějších událostí celosvětových dějin. Doufám, že si zejména naši státníci vezmou ponaučení z naší minulosti, a to i z období, které druhé světové válce předcházelo a které bohužel v mnohém připomíná situaci mezinárodní politiky dnes.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Výlukové jízdní řády linky č. 359

Se začátkem března jezdí po Roztokách nová autobusová linka č. 359. Vzhledem k výluce vlakové dopravy musely být její jízdní řády tomuto přizpůsobeny. Proto vám přinášíme opravené jízdní řády ještě jednou. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co nového v MHD

Jako každý rok v prosinci i letos - konkrétně 9. 12. 2012, vstupují v platnost nové jízdní řády MHD. Co se mění?

Vlaky linky S41 nově nebudou čekat na přípoje. Pojedou ale z Libně o 6 minut později, z Roztok pak o minutu dříve. Víkendový jízdní řád této linky srovnal časy odjezdů (nikoli počet spojů) s JŘ pro všední dny. Ve směru z Roztok do Prahy téměř, opačně částečně. Ale pozor, některé spoje odjíždějí o minutu dříve než ostatní. Na trati S4 na Masaryčku se pro nás nemění nic.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co přináší ODRAZ č. 12?

Prosincový Odraz je samozřejmě předznamenán především nadcházejícími svátky vánočními, ale obsahuje i nezbytné aktuální informace z radnice, obvyklé polemiky i nové zprávy z činnosti společenských organizací, reportáž z mimořádně zdařilé vzpomínky na 17. listopad spojené se znamenitým koncertem J. Hutky atd.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nové jízdní řády od 11.12.2011

Zas tak nové nejsou. Autobusy jezdí stej -ně, jako jezdily dosud. Jen noční linka 604 nekončí v Žalově, ale až v Holubicích. Vlakové JŘ několika změn doznaly. Několik nových spojů, posílená ranní špička do Prahy na lince S4. Z časových posunů je třeba upozornit na to, že vlaky z Roztok do Kralup odjíždí o jednu minutu dříve. Žalovské je třeba upozornit na to, že vlaky odjíždějící z Masarykova nádraží v 6:02 a 8:02 v Žalově nestaví. Ani letos nedojde k plné „elefantizaci" linky S4.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah