sporťáček

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sporťáček - sportovní kroužek pro předškolní děti

Tento kroužek na celé dopoledne lze doporučit všem rodičům, kteří hledají příležitost motivovat své dítě atraktivní cestou ke sportu. V malém kolektivu dětí zde najdou nové kamarády. Děti zde mají dostatečný prostor k pohybu, vyřádění se pod dohledem vyškolených cvičitelek a hlavně k postupnému získávání kladného vztahu k pohybu a sportu vůbec.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

SPORŤÁČEK - sportovní kroužek pro předškolní děti

Tento kroužek na celé dopoledne lze doporučit všem rodičům, kteří hledají příležitost motivovat své dítě atraktivní cestou ke sportu. V malém kolektivu zde děti najdou nové kamarády. Děti zde mají dostatečný prostor k pohybu, vyřádění se pod dohledem vyškolených cvičitelek a hlavně k postupnému získávání kladného vztahu k pohybu a sportu vůbec.

SPORŤÁČEK - dopolední kroužek pro předškolní děti

Již od října probíhá v areálu TJ SOKOL ROZTOKY sportovní kroužek SPORŤÁČEK, který je určený předškolním dětem od 3 let. V průběhu celého dopoledne zde mohou děti rozvíjet své pohybové i tvůrčí dovednosti. Program pro děti je koncipován všestranně a různorodě a probíhá jak ve vnitřních prostorách TJ Sokol Roztoky, tak v přilehlém venkovním areálu. Děti zde mají dostatečný prostor k pohybu, vyřádění se pod dohledem vyškolených cvičitelek a hlavně k postupnému získávání kladného vztahu ke sportu a pohybu vůbec.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah