RR

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Vzpomínáme na Zámeček 2012

Stejně jako v posledních dvou letech, i letos se bude v prostorách Středočeského muzea v Roztokách konat festival Zámeček. Než vám představíme účinkující na letošním ročníku, zavzpomínejte s námi na loňský Zámeček.

Video natočil a sestříhal Roman Dvořák, kterému velmi děkujeme.

Občanské sdružení RR

OBRAZEM: Reportáž z festivalu Zámeček 2012

2.6.2012 se v parku roztockého zámečku konal druhý ročník festivalu Zámeček 2012. Představily se skupiny The Quoters, ArtVox, Fadžitulikistulán, Vintage Wine, Blabuburo, Boband, Bluesberry, Zima, Happy Aquarium a Zajetí kouře. Nabízíme obrazovou reportáž.

Festival Zámeček 2012

V pořadí druhý ročník hudebního festivalu Zámeček se koná 2. června v malebném parku roztockého zámku. Přijďte brzy, hudba začíná hrát již v pravé poledne!

Zámeček znovu ožije hudbou a zpěvem

V pořadí druhý ročník hudebního festivalu Zámeček se koná v Roztokách 2. června v malebném zámeckém parku. Vítáni jsou všichni, a to doslova, vstupné je díky štědrosti místních sponzorů a městským dotacím zcela dobrovolné.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Výtvarná soutěž Zámeček 2012

Základní škola Roztoky ve spolupráci s občanským sdružením RR pořádá výtvarnou soutěž pro žáky obou roztockých ZŠ. Vernisáž nejlepších děl bude k vidění 2. června na festivalu Zámeček 2012, kde budou vyhlášeni vítězi. Díla bude hodnotit odborná porota ve složení: ředitelka Středočeského muzea PhDr. Zita Suchánková, učitelka výtvarné výchovy Ing. Barbora Valiová, roztocký místostarosta Mgr. Stanislav Boloňský a roztocký šperkař a designér David Lomos.

Soutěží se v třech věkových kategoriích s odlišnou tematikou. V kategorii

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Neziskovka přežila svůj zrod a pokračuje v kulturním tažení

Občanské sdružení RR má za sebou první rok činnosti. Během něho jsme uspořádali jeden velký festival, pět koncertů a jedno divadelní představení. Dohromady na akcích RR zahrálo na 30 hudebních těles. V současnosti ve sdružení působí 9 aktivních členů a celá řada externích dodavatelů, kteří se podílejí na chodu a funkčnosti organizace a jejích kulturních projektů.

Jsme bez dluhů

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zámeček žije!

Středočeské muzeum Vás zve na hudební festival Zámeček žije! 4. června 2011 od 12 do 22 hodin v areálu roztockého zámku.

Syndikovat obsah