turnaj

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nohejbalový turnaj

Dovoluji si Vás tímto pozvat na 2. ročník nohejbalového turnaje trojic neregistrovaných hráčů, který se uskuteční v sobotu 27. 6. 2015. Místo konání bude upřesněno podle počtu přihlášených týmů. Bližší informace a přihlášky na turnaj2015@seznam.cz, příp. tel. 603 846 794.

Miroslav Vítů

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vánoční turnaj

Dne 20. 12. 2014 se odehrál již 7. vánoční turnaj roztockého LTC ve čtyřhrách.

Turnaje se zúčastnilo 10 deblových párů z členů roztockého tenisového klubu a opravdu se bylo na co dívat. Hlavně zápasy v semifinále a finále byly napínavé.

Po vyrovnaném boji se nakonec stal vítězem turnaje pár J. Slanec ml. a Z. Šimoník, který ve finále porazil dvojici K. Janda a M. Uvarov. Třetí místo vybojoval rodinný pár J. Brádler a R. Brádler.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Turnaj pro Tadeáše

Jmenuji se Tadeáš Tobiška - narodil jsem se 22. 4. 2008, spolu s bráchou Lukášem jsme přišli na svět o pár týdnů dříve. Můj vývoj vypadal docela dobře, byl jsem trochu menší (1650 g), ale lékaři říkali, že bráchu doženu. Po očkování se ale vše změnilo. jejich závěr zněl: dětská mozková obrna - kvadruparéza (tzn. nebude s největší pravděpodobností nikdy chodit a bude upoután na lůžko), dál se diagnózy jen přidávaly - centrální porucha zraku, lehká mentální retardace, epilepsie. V loňském roce jsem musel na operaci obou nohou kvůli velkému svalovému napětí (tenotomie).

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vánoční tenisový turnaj

Dne 14.12. se odehrál již 6. vánoční turnaj roztockého LTC v žalovské tenisové hale. Turnaj odehrálo 8 deblových dvojic s největším nasazením. Vítězi se stal pár L. Staněk a J. Slanec ml., kteří ve finále porazili pár P. Pecha a M. Cabalka. Bronzové medaile za semifinále vybojovali shodně páry K. Janda, R. Bradler a M. Uvarov, Z. Beňaček. Děkujeme personálu haly za vzornou péči o hráče. Rádi bychom také poděkovali firmám Austis, Nokian Tyres a Vetoquinol za sponzoring našeho již tradičního turnaje, kterým LTC Roztoky ukončil sezonu 2013.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Dětský tenisový turnaj na Žalově

V sobotu 21.4. se již pod širým nebem na kurtech TA Žalov odehrál další z řady turnajů asociace tenisových škol, pořádaný tenisovou školou Václavek & Vopravil. Jako tradičně se děti utkaly v kategoriích MINITENIS, BABYTENIS (zkrácené hřiště), PŘÍPRAVKA A ŽACTVO. Po utkáních ve skupinách, kde si hráči a hráčky otestovali podmínky i soupeře, následoval klasický pavouk, kde prohra znamenala vypadnutí z turnaje.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vánoční tenisový turnaj

Dne 18. 12. 2011 se konal již 4. vánoční tenisový turnaj roztockého LTC ve čtyřhře. V příjemném prostředí žalovské tenisové haly bylo možno vidět napínavé zápasy 8 deblových párů.

Vánoční pohár překvapivě vybojoval pár L.Valda, J. Slanec ml., když ve finále porazil favorizovaný pár M. Pastyřík a M. Kopecký. Bronzové medaile získala dvojice M. Uvarov a K. Janda.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah