tanec

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Po špičkách: Tanec mezi poli

Kdo se v pondělí 20. června v podvečer zcela náhodou vypravil z Roztok přes Holý do Únětic nebo opačným směrem, jistě s údivem hleděl na roztančené dívenky pod modrou oblohou mezi zelenými poli, které sledovalo hojné publikum, jež se u té příležitosti setkalo z obou obcí na půl cesty.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Tanec dětem

Od září 2016 bude v roztocké sokolovně probíhat nový tanečně-pohybový kroužek pro mladší i starší děti.

Na pokročilosti nezáleží, objevovat tanec mohou začít děti od 5 do 12 let, v případě zájmu i starší.

Bude se jednat především o současný tanec s nezbytnou rytmickou, hudební i klasickou taneční průpravou. Děti se budou učit poslouchat hudbu i vlastní tělo, nápady svých vrstevníků i pokyny lektorky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ocenění Studia Po špičkách na jarních přehlídkách scénického tance

Tanečnice Studia Po špičkách se v březnu a dubnu 2016 zúčastnily podle jednotlivých skupin různých přehlídek scénického tance a získaly hned několik ocenění.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Tanec v Bohnicích

Studio Po špičkách na prknech Divadla Za plotem koncem ledna předvedlo, na čem od září mladé tanečnice pod vedením Mga. Zuzany Smugalové pracovaly.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pozvání Studia Po špičkách Roztoky na neděli 24. 1. 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na představení Studia pro Taneční a pohybovou výchovu Po špičkách, které již více jak 13 let pracuje pod vedení Zuzany Smugalové v Roztokách u Prahy a Úněticích.

Představení se koná v Divadle Za plotem Praha 8 v neděli 24. ledna 2016 od 14.30 hodin.

Pokud by jste se rozhodli k návštěvě, budeme velmi potěšeni. Když nám dáte vědět do soboty 23. 1. na e-mail kontakt@tspospickach.cz, rádi Vám rezervujeme čestnou vstupenku.

 

S přáním příjemných lednových dnů se těší na viděnou

Studio Po špičkách

Vivat Tango

Zveme Vás na netradiční akci v Historickém sále zámku Středočeského muzea v Roztokách u Prahy
 
Koncert

Vivat Tango

Astor Piazolla | Carlos Gardel | Richard Galiano | Angel Villoldo

úterý 10.11.2015 od 19:00 hodin

Středočeské muzeum Roztoky - Historický sál

Ladislav Horák / akordeon, bandoneon
Viktor Mazáček / housle
Petr Nouzovský / cello
tanec Marianna Arzumanová, Jaroslav Tůma
 

jednotné vstupné: 250 Kč

Koncert VIVAT TANGO - argentinský temperament ve spojení hudby a tance

Dovoluji si vás pozvat na hudební a taneční večer v Historickém sále Středočeského muzea. Na programu budou skladby Astora Piazzolly a jeho následovníků C. Gardely, R. Galliana a A. Villolda.

V hudební části pořadu vystoupí L. Horák (akordeon), V. Mazáček (housle) a P. Nouzovský (cello). Jako hosté předvedou tanečníci A. Arzumanová a J. Tůma argentinské tango v provedení, které se dodnes tančí v zemích Latinské Ameriky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Studio Po špičkách v Roztokách v novém

V září začalo roztocké Studio pro tanec a pohybovou výchovu Po špičkách pod vedením Zuzany Smugalové novou etapu své existence v tzv. Ateliéru Lidická. Bývalá tělocvična se zrcadly v 1.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Taneční představení ZUŠ

Nedělní odpoledne 7. června. Chceme se na chvíli zastavit na tanečním vystoupení a podpořit „svoji duši“. Jsme překvapeni, potěšeni krásou, svěžestí a profesionalitou celé akce. Multifunkční sál ZŠ je prodchnut energií tanečníků od nejmenších po nejstarší. Střídají se žánry - lidový tanec, klasický tanec, moderní tanec, street dance... Velmi dobré nazvučení, jeviště hýří barvami nápaditých kostýmů - zážitek je srovnatelný s profesionálním tanečním vystoupením.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Od září to bude v Roztokách tancem jen zářit...

Po špičkách - studio pro taneční a pohybovou výchovu zve všechny zájemce a příznivce harmonické kultivace dětské osobnosti skrze umělecký pohyb na dodatečný zápis 1. a 2. září 2015 v Roztokách a Úněticích. Studio se nyní vydává svou vlastní cestou, která směřuje k rozvoji zájmového uměleckého vzdělávání prostřednictví systematicky vedené tvořivé taneční výchovy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah