sbor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Marika Singers pomáhá a koncertuje

Kvalitní hudbou, hudbou vytvořenou a přednesenou s láskou a od srdce se dokáže velmi mnoho. Vokální skupina Marika Singers je si toho vědoma a snaží se toto motto naplňovat na každém svém koncertě.

Sbor Local Vocal na festivalu sborů ve francouzském Joigny

Sbor Local Vocal vznikl v roce 2006 z iniciativy několika členů sdružení Roztoč. Od podzimu 2011 vede sbor Martin Šmíd, absolvent oboru skladba na Pražské konzervatoři a v současné době titulární varhaník při chrámu Panny Marie Sněžné na Novém Městě v Praze, kde sbor několikrát zpíval při mši, a tuto spolupráci plánuje i v budoucnu. Hlavním repertoárem sboru je duchovní hudba středověku a renesance s přesahem do barokního období.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Marika Singers v Normandii

Prázdniny se nemilosrdně blíží ke svému zdárnému konci a my, zklidnění, odpočatí a plní zážitků, se pomalu pouštíme do třídění toho, co jsme za dva měsíce nastřádali. A v této fázi léta si dovolím malé ohlédnutí. Počátkem července vyrazila místní vokální skupina Marika Singers na koncertní turné po severní Francii.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pěvecký sbor Roztocké děti přijímá nové členy

Dětský sbor při sdružení Roztoky - město pro život, který právě oslavil rok od svého založení, přibírá nové členy. Hlavním kritériem je chuť zpívat a učit se nové věci.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Marika Singers - nový sbor z Roztok

Když se mluví o pěveckém sboru a Roztokách, každého napadne název ROSA. Málokdo však zatím ví, že své sídlo v Roztokách má i jiné pěvecké těleso, jehož činnost si vám dovolujeme přiblížit. Marika Singers vznikl jako klasický smíšený pěvecký sbor začátkem roku 2008 na Vysočině a působil převážně v lokalitách Telč - Slavonice - Dačice.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah