apríl

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Apríl!

V mládí jsme se vždycky těšili na 1. duben, kdy jsme se mohli vyvádět aprílem nejen mezi sebou, ale i tenkrát ctihodný učitelský sbor, starší sourozence, dokonce rodiče a prarodiče, což v jiný den vůbec nepřicházelo v úvahu, neb jinak následoval mohutný nářez. Rád konstatuji, že tyto jarní vylomeniny jsou dodnes živé, a přestože panují zcela jiné společenské poměry, někoho napálit aprílem se považuje za téměř roztomilou povinnost. Co jsme se naposílali kandrdasy pro bublinu do rovnováhy, nebo ohybák na cihly..

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztoky možná přijdou o kopec Stříbrník

Stříbrník
Stříbrník | cuzk.cz

Podle informací z městského úřadu probíhají jednání mezi Radou města Roztoky a obcí Úholičky o prodeji lokality Stříbrník a přilehlých území Úholičkám.

Roztoky získají akvapark

Podle tiskové zprávy vydané Městkým úřadem v Roztokách rozhodla Rada města na svém mimořádném zasedání jednomyslně o vybudování akvaparku za 1,5 mld. Kč poté, co byl projekt schválen Evropským fondem regionálního rozvoje (EDRF). 80% částky poskytne Evropská unie, zbytek zaplatí město ze svého rozpočtu.

Syndikovat obsah