tisková zpráva

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Výstava 50 + 5 oděvní a jiná tvorba

Nečekejte, až Vám staré (i když stále dobré) módní značky jako Yves Saint Laurent či Giorgio Armani prozradí, co bude v příštím roce v módě. Přijďte se podívat do Středočeského muzea na módní trendy, které se právě rodí, na výstavu 50 + 5 oděvní a jiná tvorba.

Adventní trhy

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy Vás zve na adventní trhy.

Rozsvícení vánočního stromu města na Tyršově náměstí

Město Roztoky pořádá v sobotu 4. 12. 2010 na Tyršově náměstí rozsvícení vánočního stromku s vánočními trhy, divadlem a koncertem.

Skleněné Vánoce

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy připravilo na období 27. 11. 2010 – 30. 1. 2011 výstavu, která přibližuje předměty s vánoční tematikou, u nichž jednotícím prvkem je sklo jako materiál.

Brána do říše mrtvých

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy Vás zve na výstavu Brána do říše mrtvých, skalní chrám starší doby bronzové 5. 11. 2010 – březen 2011 v Malé výstavní síni.

Roztocká ODS má nového předsedu

Výraznou změnou prošla začátkem září roztocká ODS. Po sedmnácti letech již na předsedu místního sdružení nekandidoval Jiří Landa a do vedení byl zvolen Roman Jandík.

Syndikovat obsah