fotbal

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

SK Roztoky, jaro 2016

Vážení přátelé, jarní část fotbalové sezóny 2015/2016 pravě vrcholí. Chtěl bych Vás seznámit s tím, jak si naše jednotlivá mužstva vedou.

Áčko hraje první sezonu okresní přebor. Vede si se střídavými úspěchy poměrně dobře. Drží se v klidné, střední části tabulky, bez ambicí na přední umístění, ale také bez starostí s případnou záchranou. Poznali jsme, co nás čeká, a můžeme se v klidu připravit na příští sezonu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Úspěch Roztockých fotbalových přípravek

Během zimy se fotbalisté z mladší přípravky SK Roztoky (ročníky 2007, 2008 a 2009) zúčastnili řady turnajů a přátelských utkáni, kde měli možnost poměřit síly s týmy z různých částí České republiky. Kromě cenných zkušeností získali i řadu trofejí, za vítězství a umístění na medailových pozicích. Svými předvedenými výkony upoutali dokonce i pozornost skautů předních českých ligových týmů.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Fotbal v Roztokách, jaro 2016

Vážení přátelé, jarní část fotbalové sezony 2015/2016 je tady. Přes zimu se stalo několik zajímavých událostí.

Především se uskutečnila valná hromada. Byl zvolen nový, rozšířený výbor, máme nové stanovy, byli jsme nuceni změnit, nebo spíše doplnit stávající název. Nadále se tedy budeme jmenovat SK Roztoky, z. s. Tato zkratka znamená "zapsaný spolek".

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztockému fotbalu se daří

Vážení příznivci fotbalu, vážení spoluobčané, právě skončila podzimní část fotbalové sezony 2015/16, která byla, na rozdíl od sezon předešlých, výjimečná hned z několika důvodů. Našemu „Áčku“ se konečně podařilo postoupit do okresního přeboru a v soutěžích starších a mladších přípravek máme po dvou týmech.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vážení fanoušci

právě nám začala fotbalová sezona 2015/2016. Je pro nás zvláštní tím, že naše „A“ mužstvo hraje v Okresním přeboru. O to jsme usilovali dlouhou dobu a konečně se to podařilo. Doufáme, že se v této soutěži neztratíme a že budeme dále propagovat dobré jméno fotbalu v Roztokách i po dalších místech okresu Praha-západ.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vytoužený postup je tady

„A“ mužstvo

Postup do Okresního přeboru Praha-západ

„B“ mužstvo

IV třída Praha-západ

5. místo

Dorost

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Přijďte fandit

Vážení přátelé fotbalu v Roztokách,

právě začala rozhodující fáze bojů o vytoužený postup našeho „Áčka“ do okresního přeboru. Vstoupili jsme do ní dvěma vítězstvími, ale čeká nás ještě deset dalších těžkých zápasů. Všichni uděláme vše pro to, aby to tentokrát vyšlo.

K tomu bychom ale potřebovali i co největší podporu od našich fanoušků.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Fotbalový podzim

Vážení sportovní přátelé, právě nám skončila podzimní část fotbalové sezony 2014/15.

Všechna naše mužstva dokázala skončit na předních místech svých soutěží.

To je pro náš oddíl velkým úspěchem, a hlavně závazkem a příslibem do budoucna.

Když vezmu postupně jednotlivá mužstva, musím začít u našeho áčka.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Fotbalová sezona začala

Fotbalový oddíl SK Roztoky začal, a to velice úspěšně, fotbalovou sezonu 2014/15. V dosud odehraných zápasech jsme ani jednou neokusili hořkost porážky.

Přijďte nás povzbudit v dalších zápasech. Termíny na plakátovacích plochách nebo na www.skroztoky.cz

Výsledky:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Fotbalová sezona 2013/14

Vážení sportovní přátelé,

právě nám končí další fotbalová sezona. Většina našich mužstev dokázala, a musím zdůraznit, že opět, skončit na předních místech svých soutěží.

To je pro náš oddíl velkým úspěchem, a hlavně závazkem a příslibem do budoucna. Dalo by se skoro říci, že si na podobná umístění začínáme zvykat.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah