prodej

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Městské pozemky na prodej

V minulém Odrazu mi vedení města věnovalo hned několik článků, tak budu stejně tak doufat, že se vyjádří i k článku následujícímu. Já se k vilám jistě ještě vrátím v jiném komentáři. Nyní se jedná o schválený záměr prodeje pozemku č. 2195/4 a části pozemku č. 2195/3, oba v majetku města.

Záměr prodeje pozemku

Koaliční virus

Z hlediska analýzy svérázného stylu nakládání současného vedení města s obecním majetkem není příznačnější případ než kauza prodeje obecních bytů.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co přináší ODRAZ č. 11?

Hned v úvodu se dočtete, že se nečekaně nesešlo zastupitelstvo města, což je jev sice ojedinělý, nicméně by si občané vysvětlení onoho jevu zasloužili, i když chápu, že je to mnohým jedno.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Statečně a transparentně

• Na posledním zastupitelstvu 24. 10. to byla opravdu silná káva. Starosta Jakob předložil velmi sporý a kontroverzní materiál: Pravidla postupu při prodeji bytových jednotek ve vlastnictví města Roztoky. Zastupitelstvo sice nikdy neodsouhlasilo záměr prodat obecní byty, ale to nevadí. Město potřebuje peníze na dostavbu školy, a tak rada města, koalice TOP09 + ODS + Sakura pracovala na těchto pravidlech již od května. Očekával se tvrdý střet koalice a opozice za účasti veřejnosti.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Budou se v Roztokách prodávat městské byty?

Když se před lety jednalo o prodeji nemocnice v Tichém údolí, říkalo se, že je to poslední větší majetek města. Ono to ale není až tak pravda, město vlastní celkem 45 bytů a vzhledem k problémům s financováním přístavby školy se teď začíná jednat o jejich odprodeji. A samozřejmě, aniž by bylo o něčem rozhodnuto, už to vzbuzuje velké emoce.

Syndikovat obsah