René Šefr

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Místostarosta René Šefr byl odvolán

Na jednání Zastupitelstva města dne 19.12.2012 byl na návrh ODS ze své funkce odvolán místostarosta René Šefr.

Veřejný nepřítel č. 1 - Vavřínová

Zářijové konfrontační volební číslo Odrazu byla síla. Kdyby nenapsala paní Vavřínová onen několikrát zmiňovaný článek, nebyl by obsah zřejmě naplněn. Čtenáři se tak mohli přesvědčit, jaká argumentační bída a hysterie panuje v řadách těch nejvyšších představitelů města.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nezbývá než hledat špínu

V minulém Odrazu v článku paní Olgy Vavřínové jsem byl několikrát jmenován s uváděním nepravdivých nebo zavádějících údajů týkající se mé osoby a mé rodiny. Nejsem zastáncem “ping pongu”, na stránkách Odrazu a tak jen několik faktických poznámek a vysvětlení.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Je kozel dobrý zahradník?

Podat tzv. majetková přiznání ukládá veřejným činitelům, v našem případě starostovi, místostarostům, radním a vedoucím odborů MÚ, zákon č. 159/2006 Sb. o střetu zájmů a to striktně nejpozději do 30.6. následujícího roku. O nahlédnutí a zjištění skutečností v majetkových přiznáních může u tajemníka MÚ požádat kdokoli, koho zajímají činnosti, příjmy (nikoli plat), přijaté dary a závazky našich veřejných činitelů.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah