kontrolní výbor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Šalamonovo vyfičení

V minulém Odrazu T. Šalamon čtenářům sugestivně sdělil, že ledva svobodně promluvil o roztocké vrchnosti, tak hned "... jako ve správné orientální satrapii. vyfičel z kontrolního výboru.". Údajně zcela bezdůvodně. Protože jsem návrh na odvolání T. Šalamona na listopadovém zastupitelstvu přednesl, přináším k tomu několik informací.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ohlédnutí

Od voleb do obecních zastupitelstev už uplynula dostatečná doba, aby se projevili jedinci i politická a nepolitická uskupení. Je zajímavé sledovat po více než roce aktivitu, zodpovědnost a hlavně věrnost jednotlivých zastupitelů předvolebním slibům. Vždycky si říkám, že zase vyšla sázka na nezájem veřejnosti o dění ve městě a v zastupitelstvu. Předvolební sliby o zodpovědnosti, transparentnosti a boji proti aroganci jsou jen cesta k dosažení moci, a když už je dosaženo majority a neexistuje kontrola ze strany veřejnosti, mohu si dovolit všechno.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Otevřenost a transparentnost

V poslední době bylo v Odrazu mnoho napsáno o výběrovém řízení na výměnu oken na MÚ.

Protože jsem se účastnila kontroly tohoto problému, tak bych ráda připojila své poznatky k tomuto tématu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah