dětský den

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dětský den na Tyršově náměstí

V pátek 29. května se na Tyršově náměstí uskutečnila již tradiční slavnost ke Dni dětí. Pro malé návštěvníky byl připraven bohatý program, jehož vrcholem bylo divadelní představení oblíbeného Divadélka Romaneto. Hudební část programu obstaral Beruška Band a 36 malých zpěváčků ze sboru Roztocké děti, své vystoupení měly i děti z tanečního souboru Lucie Kárové a členky tanečního oddělení roztocké ZUŠ.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Dětský den

Přijďte se rozloučit s létem! Zveme Vás na pestré odpoledne věnované dětem.
 
MS ODS Roztoky pořádá

Dětský den

5. 9. 2014 od 15 hod

Park na náměstí (před Sokolovnou)

kouzelnické představení • loutkové divadlo • skákací hrad • malování na obličej • ukázka techniky Sboru dobrovolných hasičů Roztoky • soutěže o ceny • modrá zmrzlina pro děti zdarma

Vstup zdarma.

Těšíme se na společně strávené odpoledne!

Ještě jednou Dětský den

Den dětí, který se konal v pátek 30. května 2014 v parku na Tyršově náměstí, je již úspěšně za námi. Sluníčko nám svítilo a myslím, že jsme si to všichni moc a moc užili. Sluší se ale poděkovat všem, kdo se na této již tradiční akci podíleli. Děkuji všem sponzorům, kteří přispěli buď finančně, nebo věcnými dary a dárky: Letiště Praha, město Roztoky, Přemyslovské střední Čechy, paní Monika Meixnerová Papírnictví Cyrani, ČEZ, OSRAM, pojišťovna Maxima, paní Helena Chvojková Paspartování - rámování.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Puntíkatý dětský den na náměstí

Pátek 30. května, počasí se jak na objednání v poledne vybírá a celé odpoledne zlatí sluníčko. Park na náměstí plný lidí, hlavně dětí, kolotoč se točí, míče lítají na bránu, koule šplouchají, jsou nachystané soutěže o věcné ceny, kde tuším každý vyhrává, z pódia zní zpívání nebo pohádka či ukázky tanců, kolem lákají stánky děti na hračky a dospělé na něco k zakousnutí a malí návštěvníci nevědí, co dříve si vybrat! Velký dík patří paní Vlaďce Drdové za všechno to zorganizování!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Den dětí v Roztokách

Srdečně zveme všechny děti na jejich svátek
 
1. června - Roztoky, Tyršovo náměstí od 10,30 hod
 
Program:
  • ve 12,00 hod Vám zatančí “roztocké děti“ z taneční skupiny Jam Dance Crew
  • ve 13,00 hod Vám zahraje na flétnu Vaše osmiletá spolužačka
  • ve 14,00 hod Vám zatančí soutěžní juniorská složka taneční skupiny Jam Dance Crew – mistři Prahy, 2. vicemistři středních Čech, 2.

Dětský den

Roztoky - město pro životMěsto Roztoky a spolek Roztoky - město pro život

Vás srdečně zvou na slavnost

Den dětí s Beruška Bandem aneb Meteorologický zázrak

Od rána posledního květnového dne připravovala skupina dobrovolníků v hustém lijáku prostor v parku na Tyršově náměstí na odpolední oslavu Dne dětí, pořádanou sdružením Roztoky - město pro život ve spolupráci s Městem Roztoky. Situace vypadala beznadějně, ale ať už pomohla dětská říkanka Sluníčko, hej, nebo v tom bylo něco jiného, nakonec se přihodil malý meteorologický zázrak a na pár hodin přestalo pršet. Dokonce, jak je vidět z fotografie, vysvitlo i to vzývané sluníčko.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Dětský den

Město Roztoky a občanské sdružení Roztoky - město pro život Vás srdečně zvou na slavnost

Dětský den

V pátek 31. května 2013 od 13 hodin v parku na Tyršově náměstí v Roztokách

Celým odpolednem Vás bude provázet

BERUŠKA BAND
(zpívání, tancování, soutěže)

Dětský den na Tyršově náměstí v Roztokách

Na páteční odpoledne prvního června připravilo město Roztoky dětem k jejich svátku slavnostní program v parku na Tyršově náměstí. Role organizátora se ujalo občanské sdružení Roztoky - město pro život, které má s podobnými akcemi letité zkušenosti.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah