korupce

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Čisté duše v čistých MŠ... pokračování

Jelikož můj článek v předchozím čísle rozpoutal vášnivé debaty v ulicích, domácnostech, ale i na sociálních sítích, ráda bych se k tomu ještě vyjádřila a doplnila nutné informace.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Proti korupci

Posledně jsem v reakci na mou vcelku věcnou kritiku zelené politiky schytal v Odrazu pěknou nakládačku. Jen mě trochu mrzí, že oč méně argumentů se objevilo, o to přecitlivělejší byly reakce. Jakoby se zelená politika a její stoupenci snad kritizovat nesměli! Přemýšlel jsem, jak odpovědět, aby výsledkem nebyla bramboračka. A tak vybírám jen jedno téma: zelení se ústy pana Macáka přihlásili k boji proti korupci. Protikorupční hysterčení je v posledních několika letech silným tématem, jenže pravděpodobně ponese o dost jiné důsledky, než si jeho iniciátoři představují.

Veřejné školky… vůbec nejde o hlídání

Jářku, mámo, ten náš kluk roste jako dříví v lese. To by nám tak ještě chybělo, aby se nám, klacek, třeba nesocializoval! Tady pomůže jedině školka! Zajdi zejtra za paní řídící, jestli nám ho tam nevezme.

Syndikovat obsah