poděkování

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Poděkování voličům

Vážení spoluobčané, chtěl bych vám jménem svým i svých kolegů spolukandidátů z Roztok upřímně poděkovat na vaši přízeň v krajských volbách. Kandidátka SPOLU PRO KRAJ KDU-ČSL, SZ a SNK Evropští demokraté získala v našem městě pěkných 13,17 procenta, což svědčí o vaší velké podpoře tohoto koaličního projektu. Bohužel v celokrajském součtu ani tento výsledek nestačil k překročení 5 procent volebního prahu nutného pro vstup do zastupitelstva.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poděkování za Mikeše

Rádi bychom touto cestou s manželem poděkovali všem hodným lidem z Roztok, městské policii (ochotně pomáhali i v pozdních nočních hodinách) a pracovníkům na městském úřadě. Všichni jste byli velice milí a ochotní při hledání našeho kocourka Mikeše.

Velice se nám osvědčila i komunikace přes facebook. Myslím si, že taková spolupráce s obyvateli Roztok a městskou policií by nebyla vůbec špatná, ba naopak velmi efektivní a prospěšná!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vánoční strom - poděkování

Technickým službám města Roztoky (jmenovitě panu Sládkovi) za instalaci stromu, zajištění mobiliáře a užitečné rady...

Odboru životního prostředí MÚ - za výběr stromu, MŠ Havlíčkova - za výrobu ozdob, Sboru dobrovolných hasičů Roztoky za spolupráci. Hotelu Academic za poskytnutí potřebného zázemí.

Farářce paní Kučerové a starostovi Jakobovi za jejich promluvu.

Organizačnímu týmu v čele s Michalem Špačkem.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poděkování za Den dětí a seniorů

Již popáté jsme oslavili na louce před městským úřadem Den dětí a seniorů. K zasloužilým dobrovolníkům z řad občanů, členů sociální komise a „děvčat" ze Svazu postižených civilizačními chorobami letos přibyli i skauti, kteří učili děti střílet z kuše. Velký úspěch stejně jako loni sklidila taneční skupina roztockých žen Odkvetlá poupata a dětská vystoupení skupiny Po špičkách.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poděkování

Ráda bych poděkovala všem, kteří se tak krásnými slovy uznání rozloučili s mým manželem Ladislavem Kantorem na stránkách roztockého Odrazu.

Jmenovitě panu starostovi J. Jakobovi, panu místostarostovi J. Hukovi, panu tajemníkovi J. Drdovi, zastupitelům M. Štiftrovi a Janě Chržové. Dále pak děkuji paní Vyšehradské za rady a veškerou pomoc.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Čarodějnice 2015 - poděkování

Letošní Čarodějnice na Žalovském hřišti se konaly v pátek 24. 4. a počasí nám opět přálo. Dětí, které si přišly zasoutěžit, bylo opravdu hodně. V minulých letech se jejich počet pohyboval okolo 250, ale letos zde bylo skoro o 150 dětí více. Což vysvětluje fronty u jednotlivých stanovišť. Tímto se omlouváme a děkujeme za trpělivost a zároveň slibujeme, že se na příští rok připravíme a budeme počítat s větším náporem. Je vidět, že počet dětí v předškolním věku a dětí na 1. stupni ZŠ v Roztokách znatelně roste.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poděkování

Sakura děkuje!

Chtěli bychom poděkovat všem, kdo přišli k letošním volbám do městského zastupitelstva a podpořili naše kandidáty. Obhájili jsme stejný počet mandátů jako v minulém volebním klání a jsme za to rádi.

S TOP 09 a ODS jsme se dohodli na spolupráci pro příští čtyři roky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poděkování ODS voličům

Vážení spoluobčané,

jako předseda roztockého místního sdružení ODS bych chtěl poděkovat všem těm, kteří v komunálních volbách přišli k volbám a podpořili opravdovou pravicovou politiku a naše kandidáty.

Děkuji, je to pro mne závazek

Ráda bych touto cestou srdečně poděkovala všem roztockým občanům, kteří mi v obecních volbách dali svůj hlas a důvěru.

Do zastupitelstva jsem se sice nedostala, ale obdržela jsem téměř 500 hlasů, více než řada těch, kteří v zastupitelstvu nakonec zasednou díky zvýhodnění, které volební systém poskytuje velkým stranám. V tomto směru pokládám svůj volební výsledek za úspěch. V přepočtu na počet kandidátů odpovídá můj zisk 19 % získaných hlasů.

Děkuji zároveň sponzorům, kteří mi pomohli připravit alespoň skromnou volební kampaň.

Poděkování voličům Strany zelených ve volbách do Evropského parlamentu

Rád bych touto cestou vřele poděkoval voličům Strany zelených v Roztokách. 8,27 % je závazkem pro naši další práci a setrvání na hodnotách lepší kvality života občanů města Roztoky v čistém, zdravém a kulturním prostředí.

Dovolím si také výzvu, pokud jste voličem/kou Strany zelených a chcete se angažovat v Roztokách, budu velmi rád, pokud se na mne obrátíte.

Mgr.
Martin Matas, předseda Strany zelených Roztoky, martin.matas@szroztoky.cz

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah