festero

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Festero 2015

V sobotu 19. září se Tyršovo náměstí rozezní desátým ročníkem řemeslných trhů. Ty vás ani letos neochudí o pestrou nabídku nejrůznějších tradičních i netradičních řemesel. Najdete zde hotovou záplavu rukodělných výrobků z rozličných materiálů - hedvábné šátky, voňavá mýdla, ještě voňavější polštářky s levandulí, zdobené perníčky, šperky, ošatky a košíky, výrobky řezbářů a brašnářů, originální oblečení, keramiku všeho druhu, Honza Volf opět přiveze své originální kalendáře a zápisníky. Prostě všechno možné i nemožné, krásné i praktické.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Festero

Čeká vás pestrý program pro děti i dospělé. Po loňském úspěchu se znovu představí divadlo Anima Candida a nově také divadlo Kejklíř. Zatančí taneční skupina roztocké ZUŠ a stálice v programu, skupina Seamróg. V průběhu dne vás hudebníci vezmou na výlet Irskem i Bretaní a na závěr celého dne hudební skupina SQOST provede diváky rockovou historií. Bavit děti i dospělé budou kejklíři Agripa a další.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Festero - Roztocké řemeslnické trhy 2014

Některé dovednosti si návštěvníci mohli sami vyzkoušet

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Festero - Roztocké řemeslné trhy

Jejich 8. ročník proběhne 21. 9. v Roztokách, v parku na Tyršově náměstí od 10:00 do 18:00 h. Jako již tradičně zde můžete vidět i nakoupit z velkého spektra rukodělných výrobků, jež Vám často prezentuje sám řemeslník. Ani Vaše chuťové buňky nezůstanou ochuzeny, neboť budete mít na výběr z mnoha druhů sladkých i slaných pochutin, některých připravovaných na místě před Vámi.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Festero

Roztoky, 15. 9. 2012

Divadla, tanec, hudba, šerm, kejklíři, hrnčíři, řezbáři, skláři, výtvarné dílny, medovina, víno, burčák a ještě mnohem víc na jediné a jedinečné akci.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah