děti

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Práskači a Půlnoční království

Žalobníčci mi nějak vadili už na základní škole. Takové to „a já to povím mamince" nebo „ já to povím paňučitelceee“. Však to znáte. Ti tvrdší než já to řešili držkovou a tak podobně. Každopádně ani přílišné tvrďáctví, ani žalování zrovna nepřispívalo k dobrým vztahům mezi dětmi. Tvořily se různé kamarádské skupinky, které spolu navzájem moc nemluvily a neměly se v oblibě. U dětí je ale ledasco omluvitelné a pochopitelné.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Cestování s dětmi do zahraničí

Věděli jste, že:

■ také dětem do 15 let lze vydat občanský průkaz, na který mohou cestovat nejen do států Evropské unie, ale i do dalších států: Albánie, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory, Islandu, Makedonie, Norska, Srbska a Švýcarska;

■ pro děti do 15 let činí správní poplatek za vydání občanského průkazu pouze 50 Kč a za vydání cestovního pasu 100 Kč;

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

MINI a BABY tenisový turnaj

Na náš pravidelný turnaj se v neděli 25. ledna ráno dostavilo 16 minitenistů a 9 babytenistů a tenistek.

V minitenisové části hrané přes malou síť na šířku hřiště se po lítých bojích ve skupinách probojovalo dál nejlepších 8 borců.

V pavouku si suverénně počínal Pepa Ďarmek z Ruzyně, když v napínavém finále přehrál letovského Vojtu Hynka. Na třetím místě se umístil Honza Baláš, když porazil o bod domácího Iva Humpla.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Atletika dětí - TJ Sokol Roztoky

Přípravka atletického oddílu TJ Sokola Roztoky zakončila sezonu 2014 úspěšným finálovým závodem na Kladně. Závody ukázaly, že rozhodně v Roztokách máme atletické talenty a líhnou se další. Děti atletika baví a zájem rodičů už ani nejsou trenéři schopni plně uspokojit. Pevně věřím, že jména Martin Píka, Ondra Čurda, Adam Kaláb, Eliška Rumlová, bratři Tretiníkovi a Kubánkovi ještě svou pílí a talentem dokážou promluvit minimálně do středočeské atletiky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Léto ještě nekončí

CČSH Roztoky, Město Roztoky a Roztoky - město pro život Vás srdečně zvou na tradiční přátelské a hudební setkání

Léto ještě nekončí

sobota 30. srpna 2014 od 16 hodin

zahrada Husova sboru, Jeronýmova 515, Roztoky

Vítáni jsou všichni, rodiny i jednotlivci, s libovolným hudebním nástrojem i bez něj

Občerstvení, palačinky, opékání buřtů u ohně

Program pro děti: minipřekážková dráha, výtvarná dílna, malování na obličej, jízda na ponících (za poplatek)

Akce se koná s podporou: Přemyslovské střední Čechy

Nově otevřená Školka Pinocchio pořádá odpoledne pro děti

U příležitosti konce letních prázdnin bude pořádat nově otevřená Školka Pinocchio zábavný event pro děti i rodiče. Akce se bude nazývat Pinocchiovo babí léto. Konat se bude 28.8.2014 od 15:00 do 19:00 v oblasti Roztok u Prahy, detail místa bude začátkem srpna uveden na webových stránkách školky.

Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka

Roztoky-město pro život Vás zve na dětské divadelní představení

Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka

Neděle 30. 3. 2014 od 15 hodin

Hotel Academic, Tyršovo náměstí, Roztoky

Předprodej vstupenek v recepci hotelu a ve stříbrnictví na Tyršově náměstí

Rezervace na tel. 606 893 292

Vstupné 80 Kč

Akce je podpořena grantem města Roztoky

Druhý ročník Dne dětí a seniorů

Je druhé zářijové sobotní dopoledne a na louce před městským úřadem se právě chystá druhý ročník Dne dětí a seniorů. Sluníčko všem per-moníkům na práci svítí a zanedlouho si začínají naši nejmenší návštěvníci užívat společné radosti ve skákacích hradech, při hašení „hoří-cího“ domku, zdolávání skoku přes potok a mnoha dalších aktivit. U kouzelného stolku s nápisem „malování obličejů“ se začíná vytvářet točitá fronta a po louce se prohání stále více pohádkových bytostí. Nejen děti tráví mnoho času v obležení ohrádky plné živých zvířátek.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Tancování pro děti

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na naše taneční kurzy pro nejmenší předškoláčky a děti do 12 let. S cílem přiblížit taneční svět a dostat nejlepší taneční vzdělání i do okolí Prahy jsme se rozhodli otevřít taneční kurzy právě u Vás. Profesionální lektoři se budou maximálně věnovat Vašim dětem a ukážou jim radost a lásku z pohybu. Mluví za nás velká základna šťastných a úspěšných tanečníků v celé Praze a okolí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vítání dětí v Roztokách

Vážení rodiče,

dne 3. října 2013

se pod záštitou starosty města Roztok uskuteční slavnostní akt vítání dětí, které se narodily v období od 1. ledna 2013 do 30. června 2013.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah