Odraz 11/2012

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Lampionový průvod sv. Martina

Mateřské centrum Rožálek bude letos poprvé pořádat lampionový průvod pro své malé klienty z Roztok a okolí.

Rádi bychom se tak přidali k oslavám svátku svatého Martina, který v minulosti byl jedním z nejoblíbenějších svátků roku.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče,

v tomto podzimním čísle Vám nabízíme k nahlédnutí pár zajímavých aktivit a zároveň Vás srdečně zveme na tradiční Den otevřených dveří, který se bude konat 10. a 11. prosince, a zároveň na oslavy 80. výročí otevření naší základní školy dne 28. 11. do hotelu Academic, kde bude instalována výstava fotografií, proběhne zde křest knihy, kterou děti vytvořily v rámci školního projektu, a zhlédnete i krátké kulturní vystoupení našich žáků. Na čtenou příště se těší

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Městská knihovna informuje

Nabízíme vám výběr z knih, které byly zakoupeny do městské knihovny v Roztokách v měsíci září 2012.

Beletrie

Hůlová P. Čechy, země zaslíbená (příběh dívky z Ukrajiny, která hledá v Čechách lepší život )

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Z deníku Městské policie Roztoky

V této rubrice bychom rádi občany Roztok informovali o činnosti Městské policie Roztoky, a to za období od 26. 9. 12 až 24. 10. 12:

- dne 27. 9. 12 ve večerních hodinách oznámeno, že na parkovišti u Tesca v Lidické ulici se pohybuje zmatená starší žena - výjezd na místo, na místě zjištěna totožnost této ženy (okr. Kladno) a provedeným šetřením zjištěno, že osoba byla propuštěna z ústavní psychiatrické léčby, na místo rychlá lékařská pomoc, osoba převezena sanitním vozem do zdravotnického zařízení (Horní Beřkovice),

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Říjnové zastupitelstvo

bylo svoláno na středu 24. října, a to netradičně do městské knihovny, neboť přízemí městského úřadu je v rekonstrukci.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

A tam je velká tma...

Vážení občané a spoluzastupitelé. Dovoluji si Vám oznámit, že demokracie v České republice má nového, zákeřného protivníka - virózu, zhoubně a selektivně napadla všechny členy vítězné koalice zastupitelstva města, kromě p. místostarosty R. Šefra. Protože si na jednání, které nebylo usnášeníschopné a snažilo se alespoň navázat kontakt s občany, kterým bude nabídnuta privatizace bytů, užil nepříjemné chvíle.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Statečně a transparentně

• Na posledním zastupitelstvu 24. 10. to byla opravdu silná káva. Starosta Jakob předložil velmi sporý a kontroverzní materiál: Pravidla postupu při prodeji bytových jednotek ve vlastnictví města Roztoky. Zastupitelstvo sice nikdy neodsouhlasilo záměr prodat obecní byty, ale to nevadí. Město potřebuje peníze na dostavbu školy, a tak rada města, koalice TOP09 + ODS + Sakura pracovala na těchto pravidlech již od května. Očekával se tvrdý střet koalice a opozice za účasti veřejnosti.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Sdružení Roztoč

Svátek světel

pátek 9. listopadu, od 18:00

Oslava světla a podvečerní putování s lampiony levohradeckou krajinou. Na cestě budou představení dětí z tanečních a divadelních kroužků. Začátek v 18 hodin na autobusové zastávce Levý Hradec. S sebou lampičky a lampiony, které společně zapálíme.

Dárkové krabičky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

KULTURNÍ KALENDÁRIUM - Listopad

St 14. 11. 2012

Je zelená opravdu zelená aneb Hádej, kolik mi to žere, 19:30 h, vstupné: 100 Kč

Hostinec Na Růžku, Roztoky-Žalov

So 17. 11. 2012

17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii , 14-20 hod.

Tyršovo náměstí, Roztoky

So 17. 11. 2012

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nová fotbalová sezona v Roztokách

Vážení přátelé, rozeběhla se nám nová fotbalová sezona. Do soutěží FAČR máme tentokrát přihlášeno už 7 mužstev. Všechna naše mužstva si vedou více než úspěšně.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah