mládež

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Preventivní program v pátých a osmých třídách

v čem je experimentování a užívání drog nebezpečné. Poučily jsme žáky také o některých rizikových situacích, např. „co dělat, když najdeme použitou jehlu?"; „na co si dát pozor, aby nám někdo drogy nepod-strčil třeba na diskotéce?"; „co můžeme dělat, když nám někdo drogy nabízí?". Žáci všech tříd se programu aktivně účastnili, sdíleli své znalosti a živě diskutovali o všech otázkách. Zároveň se sami dotazovali na detaily, které je zajímají, tím se každá hodina stala originální.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Životní prostředí a my: denní tábor

DENNÍ TÁBOR

pro mládež ve věku 10 - 13 let

téma: životní prostředí a my

Společně budeme zkoumat, jak můžeme naším každodenním chováním a konáním přispívat k dobrému životnímu prostředí, a jak můžeme staré věci používat k novým účelům. Čekají nás videa, diskuse, experimenty a tvořivé aktivity. Junioři jsou aktivními účastníky a spolutvůrci programu, takže nás možná čeká i něco nečekaného.

kdy: sobota 12. prosince 2015 od 10.00 do 16.00 hod.

Soutěž mladých hasičů

Na začátku podzimu se mladí hasiči z SDH Roztoky zúčastnili hasičské hry Plamen, která se konala v Úholičkách.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ustavující schůzka mládeže při Sboru církve československé husitské

Dovolte mi, abych vás stručně informoval o tom, že v neděli 1. 6. se uskutečnilo historicky první setkání mládeže při Sboru církve československé husitské (CČSH), jejímiž účastníky byli Eliáš Brodský(4), Kristian Brodský (9), Jiří Medek (6) a Antonín Rozkydal (6). Snahou tohoto kroužku dětí a mládeže od 4 let je nabídnout dětem zajímavou a poučnou náplň volného času. Kroužek mládeže se bude scházet pravidelně poslední neděli v měsíci po pravidelných bohoslužbách ve Sboru CČSH v Jeronýmově ulici. A co zajímavého bude náplní kroužku mládeže?

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Úspěch mladých hasičů Roztoky

V sobotu 22. 3., za krásného jarního dne, se v Klínci mladí roztočtí hasiči zúčastnili soutěže „Uzlová štafeta“, kterou pořádalo Okresní sdružení hasičů Praha-západ. Děti při soutěži musí co nejrychleji správně uvázat celkem pět vybraných uzlů. Soutěžilo se v jednotlivcích a štafetě družstvech.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Mladí hasiči Roztoky

Když se řekne hasiči, představí si každý houkající hasičské auto a hasiče, který se snaží zachránit nějaký hořící objekt, rozřezat spadlý strom nebo vyřešit událost, která přímo nebo nepřímo zasahuje do našich životů. Když se řekne mladý hasič, asi si vybavíte stejnou osobu pouze v mladším věku. Nyní Vás ale vyvedeme z omylu. Mladý hasič je holka nebo kluk, který má zájem poznat a naučit se něco o požární činnosti a o tom, co ten velký hasič musí umět pro to, aby nám mohl v nečekaných situacích pomoci.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah