kandidáti

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Volby nejsou válka

Vlaďka Drdová
 

Jak možná už víte, kandiduji jako nezávislá kandidátka do zastupitelstva města. Na rozdíl od většiny ostatních volebních stran nepovažuji své konkurenty za nepřátele, myslím, že všichni máme společné cíle a chci vést veskrze pozitivní volební kampaň. A co víc, jsem přesvědčena, že i volební kampaň lze brát s humorem a nadhledem.

Vlaďka Drdová jde do voleb

V novodobé historii Roztok je prý moje jednočlenná kandidátka unikátní (www.roztoky.com 27.8. 2014).  Proč jsem se takto rozhodla, se dozvíte na mých webových stránkách www.vladka1.cz.

Volba pro město Roztoky a Žalov

Volte 5

  • Volba pro město (VPM) je liberální politická strana, která se zabývá pouze komunální politikou! Vznikla v červnu 1998, jako výraz přesvědčení, že základní hodnotou života je SVOBODA. Nezabývá se tedy pojmy pravice a levice, ale naslouchá všem občanům bez ohledu na jejich politickou orientaci!
  • Budeme znovu usilovat o zavedení městského rozhlasu s kamerovým systémem a napojením na Pult centrální ochrany (PCO) POLICIE. Neustálý nárůst pouliční kriminality, a povodně z r.

Kdo bude v Roztokách kandidovat v komunálních volbách?

Opět po čtyřech letech se blíží komunální volby. V Roztokách se chystá kandidovat 8 volebních subjektů. Všem se podařilo sestavit plné, jednadvacetičlenné kandidátky, výjímkou je jednočlenná kandidátka Vladimíry Drdové, která je v novodobé historii Roztok unikátní.

Před námi jsou krajské volby

12. a 13. října budeme volit své kandidáty do krajských zastupitelstev. Bude to v novodobé historii tohoto státu teprve potřetí, a jelikož kraje nemají právě malé pravomoce, jde o volby důležité a nejen z hlediska investic (zejména do infrastruktury, bez nichž jsou obce téměř bezmocné). Poprvé jsme do krajů volili v r. 2008 a zúčastnilo se jich 40,3 % voličů. Tehdy šlo v podstatě o souboj dvou největších politických stran - ODS a ČSSD - letošních voleb se však zúčastní cca 90 (!) stran a uskupení.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volba pro město

Volba pro město (VPM) je liberální politická strana s celostátní působností, která se ovšem zabývá pouze komunální politikou! Vznikla v červnu 1998, jako výraz přesvědčení, že základní hodnotou života je SVOBODA.

Netřesk bouřkám a zlým živlům nepřeje

Cílem volebního sdružení Netřesk je vnést do místní politiky slušnost, vzájemný respekt a hledání toho, co nás spojuje. Nebudeme na nikoho útočit, nikoho pomlouvat, kriminalizovat ani zesměšňovat.

ODS do voleb v plné palbě

ODS je v současné době na roztocké radnici jedinou pravicovou stranou. Jsme zároveň i jedinou parlamentní stranou, což umožňuje lépe komunikovat problémy města na celostátní úrovni.

Syndikovat obsah