zájezd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zájezdy ZO SPCCH Roztoky pro rok 2014

Datum zájezdu

Datum prodeje

Místo

Cena senioři do 65 let v Kč

Cena senioři od 65 let

16. 4. 2014

8. 4. 2014

Rožmberk, hrad + Vyšší Brod, klášter

450,00

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Informace z Vlastivědného klubu

Občanské sdružení Vlastivědný klub sdružuje občany, kteří mají aktivní zájem o přírodní, technické a kulturní památky naší vlasti a zajímají se o historii i o současné dění ve společnosti. Svou činností sdružení přispívá zejména k aktivnímu prožívání volného času.

V roce 2012 jsme navštívili celkem 13 míst a v nich 31 různých objektů. V roztockém muzeu jsme měli několik komentovaných prohlídek aktuálních výstav. Oblíbené jsou i pěší procházky v okolí Roztok.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co pro vás dělá Svaz postižených civilizačními chorobami

Říká se, že děti jsou budoucností národa, ale přijde čas, kdy zestárnou a stanou se její minulostí. Proto bych vám chtěla představit základní organizaci Svazu postižených civilizačními chorobami (ZO SPCCH), která se snaží o to, aby zdravotně postižení, převážně starší občané, zůstali v kontaktu se společností a novou realitou, která jim je často nepochopitelná a cizí. V pohádkách se velebí staří moudří dědečkové a babičky, oplývající většinou i kouzelnou mocí. Skutečnost je většinou jiná.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zájezdy ZO SPCCH v Roztokách pro rok 2012

Datum

Místo

Cena

Prodej dat.

Vstupné

plné/důchod nad 65 let

25. 4.

Frýdlant v Č. - kompl. okruh, Libverda Lázně

200 Kč

17. 4.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah