elektřina

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

E-aukce elektrické energie a plynu končí 19. června

Možnost připojit se k e-aukci elektřiny a plynu mají obyvatelé Roztok do 19. června. Potřebné dokumenty mohou podepsat v malé zasedací místnosti městské úřadu v pondělí a středu od 9:00 ‑ 12:00 a 13:00 - 18:00 hod.

Aukce elektrické energie - časté dotazy

V návaznosti na oznámení města o možnosti přidružit se v Roztokách k eAukci elektrické energie a plynu jsme připravili odpovědi na časté dotazy:

Je účast v aukci pro obyvatele nějakým způsobem zpoplatněna?

Ne, aukce je pro obyvatele zcela zdarma.

Pokud nedojde ke snížení ceny oproti stávajícímu dodavateli, nebo dojde ke snížení ceny pouze u jedné komodity, musí obyvatelé uzavřít smlouvy s vítěznými dodavateli?

Aukce elektrické energie a plynu pro občany Roztok

Město Roztoky připravilo ve spolupráci se společností eCENTRE, a. s., možnost snížit náklady domácností na silovou složku elektrické energie a komoditní složky plynu, a to bez poplatků a starostí s náročným porovnáváním nabídek a zařizování.

E-aukce by mohla obyvatelům města snížit ceny elektrické energie a zemního plynu

V minulých dnech mnozí z Vás možná v tisku zaznamenali snahy některých obcí nebo městských částí o snížení ceny elektrické energie a zemního plynu pro domácnosti formou sdružené elektronické aukce.

Syndikovat obsah