fotografie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Příběhy české přírody

Výstava fotografií v roztockém zámku je inspirací k pozorování přírody

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Řecko zdraví Prahu

Přijďte se v zimním čase na chvíli přenést do slunného Řecka, které fotografka Chloe Geitmann- Akrithaki pomocí fotografií s dvojitou expozicí přináší do galerie Academic. Vernisáž za přítomnosti řeckého velvyslance se koná 3.12.2014 v 19.00. Jste srdečně zváni.

S Tomášem Adamcem o fotografování zvířat v galerii Academic

Fotograf Tomáš Adamec v loňském roce získal Cenu Diváků v soutěži Czech Press Photo za fotografii mláděte loríčka rudobradého,  která je na pozvánce.

Přijďte si s autorem popovídat 11.11. 2014 v 19.00 nejen o fotografování zvířat v Zoo Praha (veškeré vystavené fotografie byly pořízeny právě tam).

Sousedé v Troji

Pozvánka na výstavu Jižní Afrikou (s) Křížem krážem a besedu s autorem

Galerie Academic Vás zve na výstavu

Jižní Afrikou (s) Křížem krážem aneb na kolečkovém křesle ke Střelkovému mysu

1. 6. 2014 - 30. 9. 2014

Známý moderátor Českého rozhlasu Vladimír Kroc poprvé představí své fotografie. Nenechte si 12. 6. 2014 v 19.00 ujít besedu s autorem. Povídat se bude o cestování v Africe, Austrálii, o tom, zda je složité cestovat pro vozíčkáře, o fotografování … a o mnohém dalším, nechte se překvapit! K pohodě zahraje Kokeš Jazz Trio Jiřího Kříže.

Fotografulejeme digitálně

Zveme Vás na cyklus 5 přednášek á 2 h pro amatéry - každé úterý v Roztokách (27. 5.-24. 6. - 18-20 h). Během přednášek probereme stručně základní pojmy a naučím Vás fotit s Vaším aparátem. Další informace podá Tomáš Kratochvíl - 602 205 727, ja@TomasKratochvil.cz

Tomáš Kratochvíl

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ladislav Hovorka v Roztokách

V době adventního rozjímání se roztocké Galerii Academic povedl „majstrštyk“ a to doslova. Uspořádala výstavu fotografií Ladislava Hovorky, fotografa, který se odklonil od zažitého pojetí fotografie bravurní, ostré, až „technicky“ dokonalé a vydal se cestou jinou. Zakomponoval do svých fotografií neostrost, stín, náznak, fantazii… Výstava bude otevřená až do 31.1.2014.

V galerii hotelu Academic vystavuje letošní vítěz soutěže World Press Photo Roman Vondrouš

Roman Vondrouš (ČTK) získal 1. cenu v kategorii Sport na World Press Photo 2012 za sérii fotografií z Velké pardubické. Pro českou fotografii je to velká událost, neboť světová konkurence je obrovská. Roman Vondrouš nyní představí své fotografie v galerii Academic. Přijďte se podívat na jeho autorskou prezentaci a besedu, která se v galerii koná 12. června v 19.00.

Co o výstavě říká autor?

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Projekce fotografií a beseda s fotografkou Líbou Taylor v rámci její výstavy NEVIŇÁTKA

V galerii Academic se koná

Projekce fotografií a beseda s fotografkou Líbou Taylor v rámci její výstavy NEVIŇÁTKA

23.4. 2013 v 19.00

Pozvánka

Zveme Vás v neděli 21. října 2012 do Husova sboru CČSH (Husovo nám., Roztoky) na vernisáž výstavy. Vedle fotografií a kroniky spolku budete moci zhlédnout i loutky a rekvizity, které provázely a provázejí Kvítko na cestě za svými diváky.

Na své si zde přijdou jak pamětníci, tak i ti nejmenší, pro které je připravena malá loutkařská dílnička.

Začínáme:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

V galerii Academic již 30. fotovýstava!

Jak ten čas letí! Na začátku roku 2007 byla v galerii Academic, která je součástí hotelu Academic, zahájena první foto-výstava. Jednalo se o černobílé portréty lidí z celého světa a jejím autorem byl Jan Šroubek.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah