ocenění

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gratulujeme k úspěchu!

Výtvarný Ateliér JoE v Roztokách získal ve 43. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné soutěže v Lidicích 2015 řadu ocenění. 

Nejvyšší cenu, medaili Lidická růže, udělila mezinárodní čtyřiadvacetičlenná porota Rudolfu Bloudkovi za pastel Lovec světel.

Anna Jursíková (Světýlka), Alexandra Mudraya (Záblesk) a Kateřina Sehaková (Oči) obdržely v silné konkurenci (21 380 děl) čestná uznání.

GRATULUJEME K ÚSPĚCHU!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Středočeské muzeum

Roztoky, Zámek 1, tel. 233 029 011, e-mail: muzeum@muzeum-roztoky.cz Otevřeno: st-ne 10-18 h.

   Knihovna muzea otevřena: st 8-12 a 12.30-16.30 h. Vstupné: výstavy - základní 50 Kč, snížené 30 Kč; Zámek - základní 50 Kč, snížené 30 Kč.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Gabriela Jílková se již potřetí stala držitelkou Ceny Elišky Junkové

V pražském TOP Hotelu probíhalo v úterý 21. 1. 2014 slavnostní vyhlášení 37. ročníku novinářské ankety Zlatý volant, kterou tradičně pořádá agentura Sport-press. Gabriela Jílková získala již potřetí Cenu Elišky Junkové jako nejlepší žena - závodnice v automobilovém sportu.

Gabriela Jílková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ocenění zpětného odběru elektrozařízení ve sběrném dvoře v Roztokách

Město Roztoky má uzavřenou smlouvu se společností ELEKTROWIN, a. s., která provozuje kolektivní systém pro zpětný odběr, oddělený sběr, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu (velké domácí spotřebiče, malé domácí spotřebiče, elektrické nástroje a nářadí). Tyto výrobky mohou občané odevzdávat ve sběrném dvoře nebo během dvou mobilních svozů nebezpečných odpadů (duben a říjen). Za tři čtvrtletí v letošním roce se v našem sběrném dvoře sebralo 17,14 t elektrozařízení výše uvedených druhů!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztočtí hasiči zabodovali

Moc se o tom neví, ale oba roztocké hasičské sbory získaly za své zásahy v období letošních letních povodní významná ocenění. Nadpraporčík Petr Šulc, nadstrážmistr Josef Votava a nadstrážmistr Stanislav Votava ze stanice HZS Roztoky obdrželi 24. října 2013 medaile Hasičského záchranného sboru České republiky. Medaile za statečnost obdrželi za záchranu člověka, který se z důvodu rozvodněné řeky již nemohl evakuovat ze své chaty a bezpečí hledal na střeše i se svými třemi psy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah