finance

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Analýza investic roku 2017

V roce 2017 bylo na investice (pol. 6112 městského rozpočtu) plánováno celkem 62,1 mil. Kč. Z tohoto plánu se podařilo proinvestovat 35,4 mil. Kč, což je necelých 57 %.

Investice Roztoky 2017

Největší finanční prostředky šly do kapitoly 3111 – předškolní zařízení, celkem 12 mil. Kč, což jsou investice do školy v Palackého, kde město vybudovalo tři pavilóny pro 75 dětí ve kterých bude 50 dětí.

Intervence ČNB a její dopady na roztocké finance

Nebývale velký ohlas vyvolal zásah ČNB v neprospěch české měny. Tento krok nepatří mezi úplně standardní nástroje centrální banky a naposledy byl použit v roce 2002.

Umělé oslabení koruny vůči euru k 27 Kč vyvolalo mnoho komentářů z řad politiků, analytiků, a objevily se dokonce i konspira-tivní teorie.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Policie prošetří stav účetnictví města Roztoky, jak dál se školou?

Koalice ODS, TOP 09 a SAKURA je v čele města od 10. listopadu a po dvou měsících se dají dělat první závěry ze stavu dřívějšího fungování města. Kdybychom to shrnuli jednou větou, tak je to daleko větší chaos než jsme čekali.

Syndikovat obsah