skaut

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Skauti znovu roztančí sokolovnu

V sobotu 13. února 2016 se v sokolovně na Tyršově náměstí koná skautský ples, který nadcházejícím ročníkem oslaví své 5. narozeniny. Již popáté připravují roztočtí skauti a skautky nezapomenutelný večer pro dospělé i pro děti.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vypusťte s námi drakena

Roztočtí skauti a skautky vás zvou na drakiádu, která se koná v sobotu 17. října od 14 do 17 hodin na Holém vrchu. Těšíme se na příznivce a obdivovatele pouštění draků, rodiče s dětmi, všechny přátele, příbuzné a známé.

Účastníci s ručně vyráběnými draky se mohou zapojit do rozličných soutěží a vyhrát zajímavé ceny. Ale nebojte. I když jde o draky, pravidla nebudou drakonická!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Čtvrtstoletí skautingu v Roztokách

Volný pád, lukostřelbu, práci s kůží, indiánské hry, resuscitaci - to a mnohem více jste si mohli s roztockými skauty vyzkoušet v sobotu 25. dubna.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zažijte skauting na vlastní kůži

Právě čtvrt století uplynulo od chvíle, kdy se opět začali scházet roztočtí skauti a skautky. Pokud máte zájem lépe poznat, co skautská výchova nabízí dětem a mladým lidem, přijďte se podívat na oslavy našeho 25. výročí. Čekáme vás v sobotu 25. dubna 2015 kdykoli mezi 10. a 16. hodinou na Tyršově náměstí. Bezpečně nás najdete podle týpí, kuželového stanu severoamerických indiánů, který tu bude stát. Pro vás a vaše děti připravujeme pořádnou dávku her, soutěží a příležitostí poznat a vyzkoušet si nové zajímavé věci.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Skautský ples si užili děti i dospělí

Čtvrtý ročník roztockého Skautského plesu přinesl hned několik novinek. Kapela All Right Band roztancovala celou sokolovnu a zájemci o historické tance si mohli vychutnat lekci Balfolku. O žhavé půlnoční překvapení se postarala žonglérská skupina MixTrix se svojí ohňovou show. Celým večerem provázela nová moderátorská dvojice, která se svého úkolu zhostila bravurně. Inovovali jsme i nabídku občerstvení. Hosté si mohli vychutnat nové nápoje a okusit plesový guláš. 

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Skautský ples je ten pravý pro celou rodinu

Ples roztockých skautů se stal tradičním místem pro setkávání příznivců pohodové zábavy. Jeho příští ročník se koná v sobotu 24. ledna 2015 v sokolovně na Tyršově náměstí a zve k návštěvě širokou veřejnost. Skautský ples totiž nepřipravují skauti jen pro sebe, ale hlavně pro vás. Milovníkům tance a kvalitní hudby zahraje kapela All Right Band. Hudební produkce bude oproti předchozím ročníkům prodloužena. Na baru nabídneme bohatý výběr jídla a pití včetně nealkoholických nápojů. Kromě běžného občerstvení bude možné zakoupit i teplé pokrmy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ples ve stanu? Jedině skautský!

Pokud nevěříte, že tančit se dá i ve stanu, pak jste nebyli na skautském plese. Ten se letos konal již potřetí a i tentokrát se interiér sokolovny změnil k nepoznání. Skrz bar s názvem Noční hlídka vcházeli hosté do obřího stanu, který dokázal bez problémů pojmout všechny stoly, taneční parket i kapelu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Když skauti tančí

Plesová sezona je v plném proudu. Přišel čas vytáhnout ze skříně sváteční boty a rozpomenout se na základní kroky a figury. Plesů je sice celá řada, ale málokterý vám nabídne takovou atmosféru jako ten skautský.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah