školní náměstí

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Školní náměstí - pískoviště a psi

V letním čísle Odrazu se psalo o údržbě zeleně na Školním náměstí. V této souvislosti by bylo dobré připomenout také pískoviště v jeho dolní části. Je to malé elegantní pískoviště, určitě již památeční, které v poslední době často maminky využívají. Buď ty z blízkého okolí, ale zejména ty, co čekají se svými mladšími dětmi na ty starší, které jsou na kroužcích v ZUŠ nebo v Roztoči.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Knížecí rady exstarostky

minulém Odraze napadla zastupitelka a bývalá starostka Vavřínová způsob rekonstrukce Školního náměstí, kdy ho nazvala Potěmkinovou vesnicí. Projekt opravy z roku 2012 jsem sice neměl ještě osobně na starosti, ale za chodníky zhotovované na přelomu roku 2013 a 2014 již zodpovědnost cítím, a proto si dovolím reagovat.

Školní náměstí - Potěmkinova vesnice

V roce 2012 proběhla oprava komunikací na Školním náměstí a byly osazeny obrubníky u chodníků a ve střední části náměstí u parku. Na posledním jednání zastupitelstva se zastupitelé konečně asi po třech měsících dostali k projednávání zpráv z kontrolního výboru, kdy jedna kontrola se týkala i Školního náměstí. Z kontroly plyne, že náklady na opravu Školního náměstí v roce 2012, tedy náklady na ty obrubníky a opravu komunikací, překročily uzavřenou smlouvu o více než 700 tisíc korun.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah