městský úřad

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pochvala Městskému úřadu

Každé zasedání zastupitelstva města Roztoky znamená nejen připravit pečlivě všechny podklady pro jejich projednání, ale současně je i vytisknout, svázat a doručit na adresu zastupitele. V průměru se jedná o asi 100 listů dokumentů, připravených pro každého z 21 zastupitelů. Až doposud tím vznikaly úřadu nemalé každoroční náklady.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nad čím zůstává rozum stát

• V jednom svém předchozím článku v Odrazu jsem zmínila peripetie ohledně absence platného organizačního řádu městského úřadu. Ze zákona schvaluje organizační řád rada města, ovšem někdo ten řád musí vytvořit, nejlépe tajemník, kterého tímto úkolem rada města pověří.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poděkování místostarosty

Milí občané Roztok, asi většina z vás se dočetla, že jsem byl rozhodnutím zastupitelstva města odvolán z funkce místostarosty.

Mé odvolání navrhl zastupitel za ODS pan Jandík, který se na otázku zastupitelů na důvod tohoto kroku zmohl pouze na odpověď, že jsem ztratil důvěru místní ODS.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Místostarosta René Šefr byl odvolán

Na jednání Zastupitelstva města dne 19.12.2012 byl na návrh ODS ze své funkce odvolán místostarosta René Šefr.

Rekonstrukce radnice pokračuje

Jak jsem uvedl v minulém čísle Odrazu, v dolní části roztockého městského úřadu probíhá přestavba, nejde ovšem vše tak, jak jsme si představovali. Je to starý dům s mnoha bolestmi a léta úprav a instalací se podepsala na stavu především dolní části této budovy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Proč ta zloba, proč ta zášť?

Sledované alternativní médium nevytvoříte přes noc, až jej budete potřebovat a hlavně, už jeho samotná existence představuje nejlepší prevenci pokusů o cenzuru. Na Roztoky.com jsme nikdy neodmítli uveřejnit žádný názor, dokonce ani takový, který na nás útočil.

Úřad pět dní v týdnu?

Taky vám dělá problémy vejít se s časem do úředních dní: pondělí a středy, kdy jsou tzv. úřední dny? Nebo jste zaměstnaní tak, že zrovna pondělí a středu nemůžete opustit svou práci? Nebo se jen stane, že ve čtvrtek se dozvíte a v pondělí je pozdě!? A co kdybyste se dozvěděli, že náš roztocký městský úřad bude otevřený každý všední den?

Rekonstrukce úřadu a omezení jeho provozu

Rádi bychom upozornili občany, že v souvislosti s rekonstrukcí hlavní budovy Městského úřadu v Roztokách může dojít v měsících září-listopad 2012 k částečnému omezení provozu úřadu. O těchto omezeních budeme občany aktuálně informovat na webových stránkách www.roztoky.cz a na úřední desce.

Děkujeme za pochopení.

Jan Jakob
starosta města Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nová vedoucí odboru vedení města

Narodila jsem se ve východních Čechách a až do maturity jsem žila v malém městě Letohradě. V letech 1983-88 jsem studovala na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor organická chemie a po ukončení studia jsem se vrátila zpátky do Letohradu a pracovala ve zdravotnické laboratoři.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztoky mají nové webové stránky

Začátkem ledna byly spuštěny nové webové stránky města. Zatím prošly první fází změn. Asi tou nejviditelnější je nová grafická podoba. Dále došlo k úpravě struktury tak, aby byly stránky pokud možno ještě přehlednější. Byla zavedena nová rubrika Rozpočet a veřejné zakázky. Zde můžete nalézt schválený rozpočet až do úrovně jednotlivých položek, jeho průběžné čerpání, výběrová řízení či studii na dostavbu školy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah