školky

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaro v Havlíčkově

Jako už asi většina z nás se po dlouhé době těšíme na jaro.

jsou konečně spuštěny nové webové stránky (www.mshavlickovaroztoky.cz). V měsíci červnu chystáme jarmark a loučení s předškoláky. Těšíme se na zápis i den otevřených dveří a rádi přivítáme všechny, kteří chtějí nahlédnout do mateřské školy Havlíčkova v novém kabátě!    •

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

O čem jednala rada

Ve středu 14. dubna vpodvečer se sešlo všech sedm radních, prvně v mírně obměněné sestavě. Projednání sedmadvaceti bodů zabralo pět hodin. Jak už to bývá, některé body běžely jako po másle, o jiných se radní dohadovali složitěji.

Nová osvětlení, přechody i kolumbárium na Levém Hradci

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jak dál s mateřskými školami

První večer, kdy konečně začalo pršet, ve středu 7. října, se kompletní rada města sešla k řešení zhruba čtyřiceti bodů. Mezi nimi vyčnívala skupina návrhů, jak si poradit s objektem, který se měl stát domovem dětské skupiny, a jak si vůbec počínat v naplnění potřeb předškolního vzdělávání.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Slovo starosty

Po započetí stavebních úprav tzv. likusáku v areálu Sokola byly provedeny zkoušky na přítomnost azbestu. Bohužel se podezření potvrdilo. Následně jsme si nechali zpracovat odhad nákladů spojených s odstraněním, likvidací a nahrazením azbestem zasažených obvodových stěn. Vícenáklady by dosahovaly výše cca 2,5 milionu Kč. Dohromady by tedy přestavba tzv. likusáku na prostory vhodné pro dětskou skupinu stála téměř 4,5 milionu Kč.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Slovo starosty

Vážení spoluobčané, v minulých dnech jsme si připomenuli 70. výročí konce druhé světové války, která byla jednou z největších, ne-li největší, ranou pro lidstvo v jeho historii. Tento ničivý konflikt přinesl zmar více než šedesáti milionů lidských životů. Proto je důležité, abychom si tyto události připomínali a abychom na ně ani my, ani budoucí generace nikdy nezapomněli.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Informace z jednání zastupitelstva a rady města

Informační blok o jednání rady a zastupitelstva je třeba začít omluvou. V minulém Odrazu jste se dočetli, že investor obytného komplexu Nádražní získal na svůj záměr územní rozhodnutí. Není to pravda. Krajský úřad vrátil záměr k doplnění a novému projednání na náš stavební úřad.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ježíšek před volbami - aneb nejhloupější usnesení zastupitelstva

Hysterie v honbě za hlas voliče se v srpnovém zastupitelstvu dostala do otáček a naši milí zástupci ODS vyplodili skvělý nápad, který nás bude stát každý rok minimálně dva miliony z městské kasy. Populismus mi přijde jako sprosté slovo a pro můj údiv se na něj nechali zlákat ve větším počtu zastupitelé, a tak tento hloupý nesmysl spatřil světlo světa.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

O čem jednala městská rada v červnu

Radní se sešli ke svému jednání 11. června nad pořádnou porcí téměř 40 bodů agendy.

Nový ředitel základní školy

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Investice ve volebním období 2014 - 2018

V minulém volebním období měla v gesci investice a jejich realizaci roztocká ODS. Po zkušenostech, které jsme načerpali, a které jsou snad ve městě vidět, bychom rádi pokračovali v nastaveném trendu. Ještě nikdy Roztoky nezažily tolik opravených chodníků a silnic, ale stále je na čem pracovat, protože dluh z předchozích let je obrovský.

Co tě nezničí, to tě posílí

Paní Zdenu Kulhánkovou, ředitelku mateřské školy v Havlíčkově ulici, jsem poznal před deseti lety jako člen konkurzní komise, před níž paní ředitelka obhajovala svou pozici. Pamatuji si, jak na mne zapůsobila suverénní znalostí všech potřebných předpisů i aplikací bohatých profesních zkušeností do praxe. Letos se paní ředitelka Kulhánková rozhodla přenechat své místo mladším a pokračovat v pedagogické práci v mateřské škole už „jenom“ jako učitelka.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah