cčsh

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pozvánka na setkávání v Husově sboru

V neděli 11. září se konalo na farní zahradě Husova sboru ještě letní neformální setkání a posezení u ohně, opékání výborných buřtíků, občerstvení. Zatímco děti si vyráběly štíty, meče a husitské vlaječky a stavěly hrad Sion, dospělí hráli petangue a povídalo se o všem možném. Přišli a strávili s námi odpoledne i první porevoluční představitel města p. Vojtěch Sedláček i současný p. starosta Jan Jakob s rodinou, čehož si velmi vážíme. Večer, když už se stmívalo, dětem se podařilo hrad dobýt.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Humanitární sbírka

Husitská diakonie Církve československé husitské v Roztokách organizuje v pátek 18. března od 15 do 17 hodin humanitární sbírku šatstva (povlečení, ručníky aj.) pro Diakonii Broumov (CČSH).

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Přednášky v Husově sboru

Církev československá husitská v Roztokách pořádá v neděli 25. října od 15 hod. v Husově sboru přednášku Ing. Aleny Šimáčkové Poznat Írán - ve dvou a na kole, spojenou s besedou a promítáním.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Akce v náboženské obci CČSH v Roztokách květen - červen 2015 pro roztockou veřejnost

Neděle 24. května v 9 hod. - Hod Boží svatodušní - slavnostní bohoslužba, po bohoslužbě vernisáž výstavy k 600. výročí upálení Mistra Jana Husa Neděle 14. června od 15 hod. na zahradě Husova sboru- zapálení hranice, výklad o Mistru Janu Husovi, soutěže a hry pro děti i dospělé, střelba prakem na terč, historický boj v dobových krojích, občerstvení.

Jarmila Kučerová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Novinky z dění klubu dětí a mládeže při sboru CČSH v Roztokách

Únorovou schůzku klubu dětí a mládeže ve sboru církve husitské jsme věnovali návštěvě Holešovického sboru CČSH na Praze 7. Do tohoto sboru nás lákala možnost setkání s dalšími dětmi církve husitské a poznání života věřících lidí mimo roztocký sbor. Ačkoli bylo setkání jen krátké, podařilo se nám navázat „družbu“ se zdejšími dětmi, které, jak jsme zjistili, řeší podobné problémy jako my.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pravidelná setkání v Husově sboru CČSH v Roztokách a v Suchdole

Bohoslužby: neděle v 9.00 hod. Husův sbor

sobota v 9.30 hod. / posl. sobota v měsíci / Penzion pro seniory Suchdol

Biblické hod: středa v 10.00 hod. (modlitební ztišení, pastorační rozhovory)

úterý v 14.45 hod. Suchdol

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Husitská diakonie CČSH v Roztokách

Kazatel Církve československé husitské v Roztokách Alberto Rocchini nabízí lidem rozhovory a pomoc při řešení složitých životních situací, při ztrátě zaměstnání, narušení osobních vztahů v rodině, v zaměstnání, nemoci, rozvodu, ztrátě partnera apod. Tato nabídka platí také pro děti každého věku, které si nevědí rady při řešení své těžké situace a hledají pomoc. 

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Advent a Vánoce v Husově sboru

V neděli 30. listopadu o 1. neděli adventní od 15 hod. se koná v Husově sboru CČSH v Roztokách adventní kytarový koncert Evy Henychové.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zářijové setkání mládeže CČSH

Zářijové setkání dětí a mládeže jsme si náležitě užili. Přímo v den svátku sv. Václava v neděli 28. září jsme se s novou posilou týmu bratrem Albertem vydali k soše sv. Václava na Václavském náměstí. Proto si na nás už nikdo nepřijde s otázkou, kdo to vlastně byl sv. Václav... Přece rytíř, kníže a výjimečný muž své doby.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Listopadové setkání mládeže ve sboru CČSH

Srdečně zveme všechny na další setkání dětí a mládeže, které proběhne nově první neděli v listopadu, tedy 2. 11. 2014 od 9.45 hodin přímo ve sboru CČSH v Jeronýmově ulici. Tématem bude tentokrát příprava na Vánoce, skládání origami a příprava na prosincové setkání, kdy navštívíme naše nové kamarády v dětském domově.

Těšíme se na vás.

mládežníci

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah