Odraz 6/2014

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rekonstrukce ulice Nad Vinicemi a Máchovy dokončena

S mírným zpožděním byla rekonstruována další roztocká komunikace, respektive dvě na sebe navazující ulice. Pevného povrchu se v květnu dočkali obyvatelé ulice Máchovy a ulice Nad Vinicemi.

Máchova ulice

Slovo starosty

Vážení spoluobčané, s úlevou jsem po několika deštivých dnech přivítal dny plné slunce. Je to přesně rok, kdy nás postihly velké povodně. Letos jsme se museli vypořádat s povodněmi lokálními, které zasáhly především Potoky.

Dostavba školy dokončena

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zprávy ze sdružení Roztoč

Semišová myš vítězila v Lidicích

42. ročník mezinárodní dětské výstavy Lidice 2014 měl letos rekordní počet přihlášených prací - 27 868 ze 77 zemí světa.

Děti ze sdružení Roztoč získaly 4 čestná uznání. Práce vznikaly ve výtvarné dílně Semišová myš, kterou vede Dorotka Tichá. Dětem gratulujeme, Dorotce Tiché děkujeme za profesionální a citlivé vedení dětí.

Čestná uznání:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pochvala Městskému úřadu

Každé zasedání zastupitelstva města Roztoky znamená nejen připravit pečlivě všechny podklady pro jejich projednání, ale současně je i vytisknout, svázat a doručit na adresu zastupitele. V průměru se jedná o asi 100 listů dokumentů, připravených pro každého z 21 zastupitelů. Až doposud tím vznikaly úřadu nemalé každoroční náklady.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Konec školního roku a prázdniny v Lexiku

Projekt Chůvy: příležitost-odbornost-rozvoj úspěšně odstartoval první prezenční soboty, kde se více než dvacet studentů bezplatně seznamuje s prací profesionální chůvy pro děti od 0 do 7 let věku dítěte. Zároveň jsme spustili distanční e-learningové studium, které poběží až do října 2014 a bude zakončeno certifikovanou státní zkouškou.

Marketing v praxi

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zajímavá beseda

Ráda bych touto cestou poděkovala vedení Městské knihovny Roztoky za uspořádání besedy s občany dne 13. 5. 2014 večer - se spisovatelem a novinářem Jaromírem Štětinou.

Přednáška byla velmi poutavá (nejen o Ukrajině), ale i spousta dalších otázek od účastníků byla zajímavě a odborně panem Štětinou zodpovězena. Plná zasedací místnost v knihovně svědčí o zájmu občanů Roztok o podobné akce. Jen tak dál.

Moc děkujeme.

Za účastníky M. Zámecká

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Fotbalová sezona 2013/14

Vážení sportovní přátelé,

právě nám končí další fotbalová sezona. Většina našich mužstev dokázala, a musím zdůraznit, že opět, skončit na předních místech svých soutěží.

To je pro náš oddíl velkým úspěchem, a hlavně závazkem a příslibem do budoucna. Dalo by se skoro říci, že si na podobná umístění začínáme zvykat.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poděkování voličům Strany zelených ve volbách do Evropského parlamentu

Rád bych touto cestou vřele poděkoval voličům Strany zelených v Roztokách. 8,27 % je závazkem pro naši další práci a setrvání na hodnotách lepší kvality života občanů města Roztoky v čistém, zdravém a kulturním prostředí.

Dovolím si také výzvu, pokud jste voličem/kou Strany zelených a chcete se angažovat v Roztokách, budu velmi rád, pokud se na mne obrátíte.

Mgr.
Martin Matas, předseda Strany zelených Roztoky, martin.matas@szroztoky.cz

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Tradiční fotbalová dokopná

V SOBOTU 21. 6. 2014

SE KONÁ
TRADIČNÍ FOTBALOVÁ DOKOPNÁ začátek v 10.00 hod.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Čarodějnice - poděkování

V letošním roce byly Čarodějnice pro děti opět na hřišti v Žalově, v netradičním čase v pátek 25. 4. 2014. Počasí nám přálo a návštěvnost byla vysoká. Jenom u dětských soutěží se vystřídalo bezmála na 300 dětí a kdo nesoutěžil, mohl se vydovádět na dětské diskotéce. Rodiče našli útočiště u stánků, kde byla široká nabídka specialit a nápojů, jako naše již zavedené i oblíbené bramboráky a palačinky připravované paní Lešnerovou nebo vynikající teplá šunka dodaná panem Zrůbkem.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah