taekwon-do

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Roztočtí taekwondisté na soustředění v Jizbicích

Krásným a rozhodně záživným zakončením prázdnin pro naši roztockou školu Taekwon-da byla možnost strávit ho na soustředění v RS Jizbicích pod Blaníkem.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Taekwondo - závody Moravia Open

A trenéři musejí vzápětí navázat na článek oddílového soustředění, neboť stmelení kolektivu a především skvělá fyzická příprava a zodpovědný přístup zúčastněných členů oddílu k opravdu náročným tréninkům přinesl své ovoce.

O víkendu 23. až 25. 9. jsme se v rekordním počtu 15 závodníků zúčastnili závodů Moravia Open v Ostravě. Zorganizovat akci výjezdu do naprostého neznáma na konec republiky vlakem nebyla snadná akce, ale děkujeme rodičům, že nám věřili a děti nám svěřili.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Taekwon-Do Roztoky

Za náš oddíl bychom se rádi s vámi všemi podělili o naši radost z výsledků ze závodů Czech Open, které se konaly 19. 3. - 20. 3. v Nymburce. Jednalo se o mezinárodní závody, kterých se zúčastnilo kromě ČR dalších deset států. Celkem bylo přihlášeno 39 škol a rekordní počet 415 závodníků. Odjížděli jsme s představou, že každá medaile bude hodně cenná, a se zlatými jsme skromně až tak moc nepočítali. Ale máme skvělý tým Za náš oddíl závodilo 11 závodníků v technických sestavách a toto jsou výsledky:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztocký oddíl Taekwon-da

Pro ty, kdo ještě neznají pojem taekwon-do, jedná se o moderní bojové umění pocházející z Koreje a v Roztokách ho vyučuje oddíl Kwang Myong. Nejen vyučuje, ale členové oddílu se pravidelně účastní republikových závodů a naše trenérka Anička Pósingerová ml. je členkou české národní reprezentace.

Právě ona zahájila závodnickou sezonu účastí na mistrovství Evropy v Itálii, kde společně s týmem seniorek vybojovala zlato v silovém přerážení, stříbro v technických sestavách a sama za sebe bronz ve sportovním boji.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kwang Myong - roztocký oddíl taekwon-da

Město Roztoky již několik let finančně podporuje formou grantu náš oddíl moderního bojového umění sebeobrany, a proto bychom chtěli roztocké občany stručně seznámit s naší dlouholetou činností, a především se pochlubit letošními skvělými výsledky na poli reprezentačním :-)

Syndikovat obsah