sport

Co nového v tenisovém areálu na Žalově?

Tak nám na Žalově opět stojí hala, což pro nás znamená zase půl roku tenisu pod střechou. Sice nám bude chybět pohled na modré nebe, ale má to i své výhody - nevadí nám déšť, nevadí nám sníh, nevadí nám tma - hrát můžete přijít ve všední dny od 8 do 22, o víkendu od 9 do 21 hod. Jelikož odpoledne trénují děti z tenisové školy, tak volné hodiny jsou hlavně dopoledne, večer a o víkendu (rezervace na 77513-16-13).

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Letní tábor dětí 2014 - Vesmír

V týdnu 16.-23. srpna pořádalo studio Neposedná pastelka 1. letní tábor dětí. Téma jsme měli Vesmír. Po příjezdu se tak ze všech dětí stali mimozemšťané, kteří se chystají navštívit planetu Zemi. Vytvořili jsme tři posádky - každou z jiné planety.

Letní tábor rodičů s dětmi 2014... ...S Ferdou, Pytlíkem a Beruškou

V sobotu 21. července začínal první ze dvou turnusů chatového letního tábora rodičů s dětmi. Letošní tábor byl s Ferdou a jeho kamarády z  louky. Rozdělili jsme se do tří družstev, vyrobili vlajky a nacvičili bojové pokřiky, kterými jsme každý den zahajovali a zakončovali. Všechny děti si pak za pomoci rodičů vyrobily bodovník - pytlík, do kterého po celý týden sbíraly body – letos plastové kytičky.

Syndikovat obsah