roztocké děti

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Roztocké děti

Dětský pěvecký sboreček Roztocké děti přijímá do svých řad nové členy, děti ve věku od tří let cca do 15 let. Jediná podmínka přijetí je chuť a radost ze zpívání.

Pravidelné zkoušky jsou v pondělí od 15.45 do 17.00, od 17.00 do 18.00 (starší děti) nebo ve středu od 16.45 do 18.00 hodin. Více informací naleznete na www.roztockedeti.cz nebo na tel. 606 893 292, e-mail: v.drdova@volny.cz    

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Koledy v domově Alzheimer

Předvánoční atmosféru Domova Alzheimer v Roztokách zpříjemnil sobotního odpoledne 20. 12. pěvecký sbor Roztocké děti. Jejich kouzelné vystoupení, pod vedením paní Vladimíry Drdové, doprovázené kapelou rodinných příslušníků, naladilo struny v každém z přítomných klientů, návštěvníků i zaměstnanců. Mezi téměř třicítkou dětí byly postavičky tří králů, které navštívily malý Betlém a předaly dary Ježíšovi. Dojemné zpěvy podnítily ostatní k tomu, aby se připojili.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztocké děti - letní prázdninové soustředění

Dnes už nás je přes čtyřicet. Dvacet pět se nás zúčastnilo letního soustředění. Zpívali jsme, tancovali jsme, hráli na flétny, vyráběli krásné věci, jezdili na kolech a sportovali. Snad největším zážitkem pro nás byla hra na bicí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah