charita

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rekord pro Adélu

Dopadlo to dobře. Ujel jsem 1058 km za 50 h 30 min jízdy. Počasí nepřálo, každé ráno trochu pršelo, proto jsem musel jízdu několikrát přerušit.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vladimír Vidim pojede pro ADÉLKU

Kdo by neznal jezdce na vysokém kole Vladimíra Vidima? Jezdí už pěknou řádku let a náš městský list o jeho cyklistických podnicích přináší pravidelné zprávy.

Příští měsíc, konkrétně 21. června, se ale Vladimír Vidim chystá k akci zcela mimořádné.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Na kole dětem v Roztokách

K pelotonu se připojili i žáci roztocké základky a muzejníci - děkujeme!!!

Něco málo po desáté hodině, o pár minut dříve než říkal itinerář, dorazil na nádvoří Středočeského muzea v Roztokách téměř sedmdesátičlenný peloton charitativní tour NA KOLE DĚTEM. Do Roztok přivedl jezdce fenomenální Josef Zimovčák jedoucí na jednokole, populárním kostitřasu, v jehož sedle projel Tour de France a zúčastnil se přejezdu alpských etap Giro d´Italia a Vuelty. 

Na kole dětem

5. června 2015 na nádvoří Středočeského muzea v Roztokách u Prahy dorazí peloton jezdců – účastníků již 6. ročníku veřejné cyklotour NA KOLE DĚTEM. Charitativní sportovní projekt, jehož patronem je Josef Zimovčák (jedoucí celou cyklotour na kostitřasu = jednokole), si bere za cíl získání prostředků na pokrytí nákladů spojených s rekondičními pobyty dětí, které byly léčeny na onkologických klinikách.

Marika Singers pomáhá a koncertuje

Kvalitní hudbou, hudbou vytvořenou a přednesenou s láskou a od srdce se dokáže velmi mnoho. Vokální skupina Marika Singers je si toho vědoma a snaží se toto motto naplňovat na každém svém koncertě.

Syndikovat obsah