Odraz 12/2014

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Skautský ples je ten pravý pro celou rodinu

Ples roztockých skautů se stal tradičním místem pro setkávání příznivců pohodové zábavy. Jeho příští ročník se koná v sobotu 24. ledna 2015 v sokolovně na Tyršově náměstí a zve k návštěvě širokou veřejnost. Skautský ples totiž nepřipravují skauti jen pro sebe, ale hlavně pro vás. Milovníkům tance a kvalitní hudby zahraje kapela All Right Band. Hudební produkce bude oproti předchozím ročníkům prodloužena. Na baru nabídneme bohatý výběr jídla a pití včetně nealkoholických nápojů. Kromě běžného občerstvení bude možné zakoupit i teplé pokrmy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Studio mladých nezahálí

 

Přátelé našeho divadelního uskupení Studia mladých!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nestyďme se

V Roztokách bývalo dobrým zvykem uvádět na stránkách města u složení výborů a komisí i to, kdo tam toho kterého člověka vyslal. Není to poprvé, kdy tento údaj na stránkách města chybí. Nebyl tam ani minulé volební období. Přičítal jsem to tehdy tomu, že městu vládl nezkušený starosta a k ruce měl nezkušenou tajemnici. Dnes městu vládne zkušený starosta a k ruce má zkušeného tajemníka. A tyto údaje tam chybí znovu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zpravodaj se vrací

Povolební vyjednávání se dá předvídat ještě hůř než hokejová liga. Ten letošní hokej mi přinesl neuvolněnou hodnost a úkol plnit roli zpravodaje z radních a zastupitelských představení.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče,

naše vánoční nadílka informací o akcích ZŠ je opravdu velmi bohatá, proto bych vám úvodem jen stručně připomněla třídní schůzky (15. a 16. 12.), pozvala vás na Den otevřených dveří - před schůzkami odpoledne (v Roztokách spojeno s výstavou prací žáků 9. ročníku - projekt k 17. listopadu 1989) a všem hlavně velmi poděkovala za příspěvky na vánoční stromečky pro zařízení Klokánek.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Milí voliči, je po volbách, vlezte nám na záda

Tak takhle nějak museli uvažovat „přátelé" z roztocké ČSSD. Voliči, a to zejména ta část z nich, která se rozhodla věnovat jim svůj hlas, je jako obvykle okamžitě po volbách přestali zajímat. Co na tom, že voliči rozhodli, koho si v zastupitelstvu města přejí a koho pro změnu nikoli. Zvolili kandidáta, kterému logicky vzato věří, a dali mu tolik důvěry, že ho posunuli ze čtvrtého místa kandidátky na místo první. To si ovšem dovolili opravdu přespříliš, od toho tu přece nejsou.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Středočeské muzeum v Roztokách

PŘEJE ČTENÁŘŮM ODRAZU KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ A POHODU, ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ V ROCE 2015!

Jak máme otevřeno: st-ne 10-18 hodin

Ve dnech: 24. 12. a 31. 12. 2014 otevřeno 10-15 hodin a 1. 1. 2015 otevřeno 10-18 hodin

Zveme na prohlídku stálých expozic (otevřeny v červnu 2014):

Jak se jezdilo do Roztok na letní byt / Život v letovisku

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Slovo starosty

Vážení spoluobčané, od slibu zastupitelů neuběhl ani měsíc, ale nové vedení a noví radní již čile pracují. Všem kolegům děkuji a doufám, že nám elán vydrží po celé čtyři roky.

Dětská skupina

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Gabriela Jílková šestá ve světovém finále

Přes 300 jezdců z celého světa se sešlo minulý víkend na trati SOUTH GARDA v italském Lonatu při světovém finále třídy ROK. V tomto velkém finále se již tradičně představila také česká závodnice Gabriela Jílková, které se podařilo zopakovat loňský výsledek a v nabité mužské konkurenci si dojela pro krásné 6. místo.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jak se volilo v Roztokách před 150 lety

Podzimní volby do zastupitelstva našeho města jsou za námi, tak se můžeme ohlédnout trochu do minulosti.

Pro nezasvěceného čtenáře bude možná překvapivé, že i před 150 lety se volilo do obecního zastupitelstva (výboru) podobným způsobem jako v dnešní době, byť s určitými odlišnostmi. 

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah