konzultace

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Konzultační den pro občany města Roztok

s vedoucí oddělení důchodů

OSSZ Praha-západ pí Michaelou Průšovou

Odbor vnitřních a sociálních věcí MěÚ Roztoky oznamuje, že ve středu 8. června 2016 v době od 8.00 do 12.00 hod. bude přítomna v kanceláři sociálního oddělení, č. dveří B 17, paní Michaela Průšová, vedoucí oddělení důchodů OSSZ Praha-západ.

Paní Průšová je připravena s Vámi konzultovat Vaše problémy a otázky týkající se důchodového zabezpečení. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Konzultační den pro občany města Roztok

s vedoucí oddělení důchodů OSSZ Praha-západ paní Michaelou Průšovou

Odbor vnitřních a sociálních věcí MěÚ Roztoky oznamuje, že v pondělí dne 18. května 2015 v době od 8.00 do 12.00 hodin bude přítomna v zasedací místnosti radnice paní Michaela Průšová, vedoucí oddělení důchodů OSSZ Praha-západ.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Konzultační den pro občany města Roztok s vedoucí oddělení důchodů OSSZ Praha-západ pí Michaelou Průšovou

Odbor vnitřních a sociálních věcí MěÚ Roztoky oznamuje, že v pondělí 18. května 2015 v době od 8.00 do 12.00 hod. bude přítomna v zasedací místnosti radnice paní Michaela Průšová, vedoucí oddělení důchodů OSSZ Praha-západ. Paní Průšová bude připravena s vámi konzultovat vaše problémy a otázky týkající se důchodového zabezpečení.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Konzultační den pro občany města Roztok s vedoucí oddělení důchodů OSSZ Praha-západ pí. Michaelou Průšovou

Odbor vnitřních a sociálních věcí MěÚ Roztoky oznamuje, že ve středu dne 17. prosince 2014 v době od 8.00 do 12.00 hod. bude přítomna v zasedací místnosti radnice paní Michaela Průšová, vedoucí oddělení důchodů OSSZ Praha-západ. Paní Průšová bude připravena s Vámi konzultovat Vaše problémy a otázky týkající se důchodového zabezpečení. Těšíme se na Vaši návštěvu.

MÚ Roztoky

 

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah