čssd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Skryté vady sociálních demokratů (ČSSD) v Roztokách

Dovolte mi nejprve parafrázi na definici skryté vady v občanském zákoníku -Skrytou vadou v komunální politice je možné označit takový stav, který při volbách není vizuálně zřejmý, avšak projeví se později. O jaké vadě je řeč?

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Hledíme na sebe. Ano

Kolega zastupitel Čáslavka v mistrné zkratce vystihl vše. V minulém Odrazu tak nějak vykřičel do světa své souznění s místními konvi..., eh, kolegy z ODS. Vlastně udělal takový výtah z jejich článků. Nemělo mne to překvapit, pan zastupitel tahle témata hlídá ostře. V některém z nedávných Odrazů zkritizoval i svého stranického šéfa a ministerského předsedu. Řada z nás si myslela, že partajní psaní do obecního plátku nijak zvláště nepasuje, ale což. Jestlipak to poslal panu ministerskému předsedovi do Strakovky?

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nesouhlasím se svým předsedou

Považuji za svou občanskou povinnost distancovat se od prohlášení předsedy naší strany, přítele premiéra Bohuslava Sobotky a přítele ministra Jiřího Dienstbiera k projevu našeho prezidenta pana Miloše Zemana 17. 11. 2015 na Albertově. Nesouhlasím ani s tvrzeními našeho ministra pro lidská práva přítele Jiřího Dienstbiera, která pronáší na ochranu našich nepřizpůsobivých romských a cikánských spoluobčanů a distancuji se zejména od jeho prohlášení vůči imigrantům, kteří zaplavují Evropu.

ČSSD v tom nejede

S velkým překvapením jsem si v minulém čísle Odrazu přečetl, co všechno má u nás na svědomí ČSSD. Nevím ale o tom, že by se konala nějaká schůze MO ČSSD, která by rozhodla, že přenechám svůj mandát svému náhradníkovi. A byla by také celkem o ničem. Ani vyloučit za to, že jsem je všechny přeskočil, by mne nemohli, protože nejsem členem.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Milí voliči, je po volbách, vlezte nám na záda

Tak takhle nějak museli uvažovat „přátelé" z roztocké ČSSD. Voliči, a to zejména ta část z nich, která se rozhodla věnovat jim svůj hlas, je jako obvykle okamžitě po volbách přestali zajímat. Co na tom, že voliči rozhodli, koho si v zastupitelstvu města přejí a koho pro změnu nikoli. Zvolili kandidáta, kterému logicky vzato věří, a dali mu tolik důvěry, že ho posunuli ze čtvrtého místa kandidátky na místo první. To si ovšem dovolili opravdu přespříliš, od toho tu přece nejsou.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah