plán

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Analýza investic roku 2017

V roce 2017 bylo na investice (pol. 6112 městského rozpočtu) plánováno celkem 62,1 mil. Kč. Z tohoto plánu se podařilo proinvestovat 35,4 mil. Kč, což je necelých 57 %.

Investice Roztoky 2017

Největší finanční prostředky šly do kapitoly 3111 – předškolní zařízení, celkem 12 mil. Kč, což jsou investice do školy v Palackého, kde město vybudovalo tři pavilóny pro 75 dětí ve kterých bude 50 dětí.

Co se do strategického plánu nevešlo

Když jsem v minulém Odrazu psal něco o smyslu strategického plánu, nezmínil jsem se o jedné věci. Analytická část plánu je docela užitečným a aktuálním přehledem o našem městě. Strategický plán byl zastupitelstvem schválen a je dostupný na webových stránkách města, a tak, když budete chtít vědět, jaké jsou u nás památkově chráněné objekty, kolik dětí máme v mateřských školách nebo kdy jsme schválili územní plán, podívejte se do příslušné kapitoly. 

Proč budeme schvalovat strategický plán

Setkávám se s názory, že strategický plán je kus zbytečného papíru anebo že je to jen nepříjemná povinnost, když obec chce získat dotaci. Pokusím se vysvětlit, že má i jiný smysl, a asi nejlépe na příkladu ze života.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Slovo starosty

Vážení spoluobčané,

předně mi dovolte, abych Vám popřál všechno nejlepší do nového roku 2015, hodně zdraví a spokojenosti. Co nás v roce 2015 v našem městě čeká?

Územní plánování

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah