Rudolf Šimek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

První Klubové setkání - Rudolf Šimek

V úterý 7. června 2016 bylo v Klubovně důchodců plno již dlouho před 15. hodinou. Všichni, většinou dámy, byli velice zvědaví na muže, jehož bratrem byl známý herec a humorista Miloslav Šimek a který je již dlouholetým roztockým občanem, žijícím na Levém Hradci. Hned na začátku jsem na pana Šimka prozradila, že zanedlouho oslaví významné jubileum 80 let a právě nyní prožívá svou premiéru, je poprvé v Klubu "důchodců".

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Lidé jsou nemocní z nedostatku pohybu

Pan Šimek je nejstarší ze tří bratrů. Nejmladší Martin žije v Itálii, prostřední Miloslav, známý herec a bavič, zemřel v roce 2004. Právě ten kdysi koupil objekt bývalé fary na Levém Hradci jako rekreační chalupu pro své rodiče. Po jeho předčasné smrti připadl domek rozhodnutím rodiny nejstaršímu z bratrů, který zde dnes trvale žije.

Životní osudy Rudolfa Šimka se ubíraly jinými cestami než u komediálně založeného Slávka. Celý svůj život se věnoval různým formám tělovýchovy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah