zámeček

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Aprílový čas ve Středočeském muzeu v Roztokách H

■    Vysoce ctěná slečno / Můj milý. Desatero mužů na paletě života Zdenky Braunerové

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pozvánka na koncert

Bahá’í společenství a Pro zlepšení světa, o.p.s. srdečně zvou na KONCERT A FILM u příležitosti dvoustého výročí narození Bahá’u’lláha

"Světlo jednoty je tak mocné, že může ozářit celou zemi... Nepovažujte se vzájemně za cizince. Jste ovoce jednoho stromu a listy jedné větve." - Bahá’u’lláh

neděle 22. října 2017
od 15.30 do 17.30 hodin
v historickém sále Středočeského muzea (Zámek 1, Roztoky)
Program:

Strašidelný pohádkový les

Vážení přátelé muzea v Roztokách, milí Odvážlivci.

zvu Vás v sobotu 7. listopadu v čase od 13 do 16 hodina do STRAŠIDELNÉHO POHÁDKOVÉHO LESA. V roztockém zámeckém parku rozhodně nebudete lovit kachničky z kyblíku s vodou! Ovšem když pomůžete ježibabě ze sklenice plné živých myší nebo žížal vylovit zlatý valoun, nemine Vás zasloužená odplata!

foto z akce v r. 2014

Zámeček 2015 již tuto sobotu od 12:00 - přinášíme program

V sobotu 30. května ve 12:00 propukne již pátý ročník tradičního festivalu Zámeček. Na co se v zahradách Středočeského muzea v Roztokách můžeme letos těšit?

Přinášíme program festivalu:

Zámeček 2015

Švihadlo na Zámečku

Po roce je tady opět Zámeček, originální hudební a kulturní festival. Za 5 let své existence se Zámeček vyprofiloval do svébytné společenské události, kde se návštěvníci mohou bavit celý den jen za dobrovolné vstupné. Každoročně akci navštíví až 2000 lidí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pátý ročník festivalu Zámeček se blíží!

I letos zahájí roztocké léto festival Zámeček 2015 a to již svým pátým ročníkem!

Zámeček 2015

ve Středočeském muzeu v Roztokách u Prahy
30. května 2015 od 12:00

Zámeček je tradiční roztockou (nejen) hudební akcí, jehož pořadatelům se každoročně daří do Roztok pozvat zajímavé interprety a skupiny. V minulých ročnících jsme tak mohli vidět např. Jiřího Schmitzera či Xaviera Baumaxu.

OBRAZEM: Ozvěny festivalu Zámeček 2014

Poslední květnový den přivítal areál roztockého zámku již tradiční roztocký letní hudební festival Zámeček. Jako obvykle jsme byli u toho.

 

Festival Zámeček 2014

Na rozdíl od loňského deště letos festivalu počasí přálo (foto: Petra Hradecká)

Voda nezlomí

Do třetice všeho dobrého, říká se. Jestli to platí o počasí, ovšem už není tak jisté. Třetí ročník hudebního festivalu Zámeček zasáhl 1. června vytrvalý lijavec, pršelo celý den, což se nakonec projevilo nejen na návštěvnosti festivalu. Déšť odradil každého druhého, oproti loňskému ročníku přišla asi polovina lidí. Odhadem festival navštívilo 700 lidí. Na to, že déšť nepolevoval, je to překvapivé číslo. Zámeček má evidentně svou stálou fanouškovskou základnu. Zámeček 2013 byl sice plný pláštěnek, deštníků a holínek, ale ti, kteří se odradit nedali, zklamáni nebyli.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Promenádní koncert nejen pro seniory Aneb ani velký déšť návštěvníky neodradil!

Je sobota 1. června dopoledne a na roztockém zámku finišují přípravy festivalu Zámeček 2013. Od rána prší a organizátoři pečlivě připravují přístřešky, pod kterými se budou moci všichni příchozí návštěvníci schovat. David Lomos přes Facebook hlásí, že je již zastřešeno 275 m2!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah