festival

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Oficiální začátek léta v Roztokách: fesťák Zámeček 2018

Už jsme si zvykli, že festival Zámeček pravidelně každý rok odstaruje léto. Letos to bude už poosmé a v sobotu 2.6.2018 od 12:00 to v prostorách roztockého zámku opět vypukne!

Festival Zámeček 2018

Již po osmé se 2.6.2018 v krásných prostorách malebné zámecké zahrady v Roztokách u Prahy koná letní festival Zámeček. Od pravého poledne do pozdního večera se návštěvníkům představí více hudebních uskupení a divadel. Vstupné je dobrovolné.  

Hvězdami večera jsou kapely Timudej, která se pohybuje na rozhraní více hudebních stylů počínaje odnožemi world music, balkánských rytmů, přes elektroswing či ska a Romba s lidově balkánským repertoárem.

Festival Zámeček - na co se můžeme těšit?

Spolek RR a Středočeské muzeum vás zve na

Festival Zámeček 2017

27.5.2017 od 12:00

  • Pohřební kapela world music / ska
  • Justin Lavash blues
  • Studánka Praha cimbálová muzika
  • Soundokan alternative
  • Bitosti nu jazz
  • Swingkopa swing
  • Jiří Šámal hang drum

...a bohatý doprovodný program

vstupné dobrovolné

Zámeček 2017

Nadšenci a dobrovolníci z občanského sdružení RR pro vás již posedmé připravují festival Zámeček. Poslední sobota v květnu, tedy 27. 5. 2017, bude ve znamení výjimečného kulturního zážitku v areálu roztockého zámečku, především v krásném parku. Akci každoročně navštíví několik tisíc lidí. Za dobrovolné vstupné si můžete dosyta užít hudbu různých žánrů, divadlo a bohatý doprovodný program pro malé, větší i velké. 

Program odstartuje cimbálová muzika Studánka Praha.

Zahájení festivalu muzejních nocí

Přátelé muzea v Roztokách,

dovolte mi pozvat Vás na národní zahájení FESTIVALU MUZEJNÍCH NOCÍ, které se tentokrát uskuteční u nás, ve Středočeském muzeu v Roztokách u Prahy.

V pátek 20. května od 16 hodin čeká na návštěvníky bohatý kulturní program:

Festival Zámeček 2016

Nadšenci a dobrovolníci z občanského sdružení RR pro vás již pošesté připravují festival Zámeček. První sobota v červnu, tedy 4. 6. 2016, bude ve znamení výjimečného kulturního zážitku v areálu roztockého zámečku, především v krásném parku. Akci každoročně navštíví několik tisíc lidí. Za dobrovolné vstupné si můžete dosyta užít hudbu různých žánrů, divadlo a bohatý doprovodný program pro malé, větší i velké. Festival je koncipován jako rodinný. Své si najde opravdu každý.

Na vlnách hudby

Ve čtvrtek 12. listopadu se v Historickém sále roztockého zámku uskutečnil desátý ročník hudebního festivalu Roztocký podzim. Jednalo se o ukázku práce místní Základní umělecké školy, kterou reprezentovali vybraní žáci a jejich učitelé.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Festival Attack the Summer již tuto sobotu!

První ročník hardcore/metalcore festivalu Attack the Summer v Roztokách u Prahy je tady. Již tuto sobotu v areálu žalovského hřiště.

Hudební program:

13:30 - 14:00 - Tvuj Dědek

14:30 - 15:10 - FOB

15:40 - 16:20 - Bikkiny Shop

16:50 - 17:30 - Suffocate With Your Fame

18:00 - 18:45 - Way Of Changes

19:15 - 20:05 - Skywalker

20:35 - 21:20 - Attack The Hero

22:00 - 23:00 - Kosa Vostra (acustic afterparty v Bernard-in)

Doprovodné akce:

Mayhem Longboards Workshop - v průběhu festivalu

Attack the Summer - nový hudební festival v Roztokách - 1. srpna

Ne 2 v jednom, ne 3 v jednom, ne 4 v jednom,

ale 8 kapel v jednom dni!

1. srpna 2015 v areálu žalovského hřiště v Roztokách!

Attack the Summer

Zámeček 2015 v obrazech

Říká se, že nic není starší než včerejší noviny a tentokrát jsme si dali s reportáží z festivalu Zámeček opravdu záležet... Letošní obrázky z festivalu, který proběhl před necelými dvěma týdny, ale za to čekání stojí.

Fotky poskytnul Honza Žirovnický.

Voices

Syndikovat obsah