drogy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nebezpečí drog se v našem městě nepotvrdilo. Ostražitost je ale vždy na místě

Na březnovém zastupitelstvu se dva zastupitelé vyjádřili v tom smyslu, že se v blízkosti školy potuluje dealer drog. Přestože reakce z řad rodičů, informace vedoucího strážníka Vevery i školní metodičky prevence svědčily o tom, že podobné signály ani v nejmenším nezaznamenali, zorganizovali jsme s vedoucím strážníkem Petrem Veverou setkání s odborníky, abychom se o potenciálním nebezpečí dozvěděli více.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zklamal jsem...

Nestalo se vám něco podobného? Někdy v půlce dubna ke mně přistoupil u roztockého nádraží chlápek v džínách a v černé bundě a s prosebným výrazem a uctivým vykáním se mě zeptal, zda náhodou nevím, kde se tady dá koupit tráva. Musel jsem ho, bohužel, zklamat, protože to opravdu nevím, a uvědomil jsem si, že mě tato neznalost diskriminuje u nikoli zanedbatelné skupiny voličů a voliček. Defibrilátory instalujeme, ale kde je k mání tráva, místostarosta neví.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah