zahrada

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Školní zahrada zachráněna – krize trvá

Posledního února bylo večer tak deset pod nulou, přesto velké množství lidí pracovalo s opoceným čelem na roztocké školní zahradě – rozumějte – na její záchraně při jednání městského zastupitelstva.

Reakce na “Odpověď” ředitele Bezděky

Níže uvedený příspěvek odmítla redakční rada měsíčníku Odraz zveřejnit s tím, že - jak tvrdí ve své Redakční poznámce (Odraz č. 7-8/2015) - některé mé formulace hraničí s možnou soudní dohrou, přičemž celý spor je na úrovni tvrzení proti tvrzení …

Celý spor je, myslím, na jiné úrovni. Na úrovni trapného lhaní - ano, trvám na tomto termínu - lhaní ze strany ředitele Bezděky. Náš pes na volno na školním hřišti nikdy neběhal a letos tam vůbec nebyl.

Redakční poznámka

V minulých dvou číslech Odrazu proběhla polemika mezi panem Kahlem a panem ředitelem Bezděkou ohledně jejich vzájemného incidentu na školní zahradě. Pan Kahle nám poslal další článek, v němž popírá argumentaci pana ředitele.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Odpověď na článek „Udání“

Tímto příspěvkem bych chtěl reagovat na článek „Udání“, uveřejněný v Odraze číslo 5/2015. Předem bych chtěl konstatovat, že rodiče a děti ze školního hřiště nikdo nevyhodil, nevyhazuje a vyhazovat nebude. Pan „Udavač“, zřejmě cílevědomě opomenul ve svém článku napsat tu nejpodstatnější věc, a to, že na pozemku měl volně pohybujícího se psa, bez náhubku, vodítka.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Udání

Udávám tímto sám sebe. Udávám se, že jsem v úterý 14. dubna v 17.15 se svými syny trávil čas na školním pozemku, konkrétně na hřišti s klouzačkami. Udávám se, že jsem nerespektoval a že nebudu respektovat výzvu muže s křoviňákem (později jsem z něj pod menším nátlakem vyrazil jméno - školník Procházka), abych opustil prostor. Udávám se, že se budu pohybovat v tomto prostoru kdykoli v budoucnu, kdy budeme čekat na naši dceru, až jí skončí tancování v objektu školy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah