vědeckotechnický park

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Den otevřených dveří ve Vědeckotechnickém parku

Dny otevřených dveří, které proběhly ve dnech 21.-23. 10. a 29.-30. 10. 2014, uspořádala společnost VTP Roztoky a.s. ve spolupráci s Centrem vozidel udržitelné mobility (www.cvum.cz), které spadá pod Fakultu strojní ČVUT v Praze. Počet osob na tuto akci byl z bezpečnostních důvodů omezen na 15 na jednu denní skupinu. I přes toto omezení byl o akci velký zájem a ze 75 volných míst jich bylo obsazeno 51.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jak je to s vědecko-technickými parky

Asi každý obyvatel Roztok si všiml, že na Panenské vyrostl vědecko-technický park. V průběhu minulých měsíců na městský úřad dorazily žádosti pro územní řízení na další dvě obdobné budovy, které by měly stát v této lokalitě. Obě žádosti podala společnost PV Roztoky s.r.o., která patří do skupiny společností Trigema. Takzvaný vědecko-technický park PV Roztoky 1 plánovala společnost vybudovat mezi budovou nově postaveného vědecko-technického parku a obytnou zástavbou.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Viděli jsme: v Roztokách vzniká nový vědeckotechnický park

Jaká jsou pozitiva a negativa vznikajícího vědeckého projektu? Podívejte se na reporáž České televize.

Syndikovat obsah