jubileum

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Půlstoletí Tomáše Novotného

Dne 20. května se dožil ctihodných 50 let svého věku věčně mladý "tomík", místostarosta našeho města, Tomáš Novotný. O den později oslavil toto výročí v kruhu svých přátel, přičemž darů obdržel tolik, že jimi zaplnil dodávku o nosnosti 3,5 tuny. Některé dary byly nejen vtipné, ale i dosti rozměrné, jako např. figuríny prezidenta republiky a jeho tiskového mluvčího v životní velikosti. Přijel mu poblahopřát i 92letý bývalý starosta Junáka Dr. Navrátil v uniformě poručíka c. a k. armády.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

ODRAZ slaví!

Před 25 lety, v květnu roku 1991, vyšlo první číslo časopisu ODRAZ.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Léta s Odrazem

Úplné začátky Odrazu nepamatuji, do veřejných věcí jsem se začal plést až později. V roce 1997 jsem byl jmenován zástupcem redaktora a od té doby se kolem Odrazu pohybuji opakovaně, ať jako redaktor, nebo jako člen redakční rady. Za ta léta jsem zažil mnohé.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nikdy není pozdě

Když jsem před dvaceti lety poprvé podepisoval slib zastupitele a na prvních jednáních často marně pátral, kdo je ten člověk, o kom je právě řeč, dostalo se mi rady: Zeptej se Václava Majera, ten tu zná všechny. Byla to (skoro) pravda. I na jednání rady města, kde jsme se od roku 1998 potkávali, občas při zmínce o nějakém dlužníkovi nebo výtržníkovi suše poznamenal „tak toho jsem taky učil“. Je asi výsadou učitelského stavu nosit v hlavě stovky jmen žáků i s jejich podobou a charaktery, a je také jejich osudem, že vstupují do snů svých svěřenců, zpravidla nikoli v přívětivé roli. 

Syndikovat obsah